1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z oprogramowaniem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 50patroll, Wrzesień 28, 2010.

1. 50patroll

50patroll Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc,
    mam przerobiona konsole i moglem na niej ogladac filmy w mp4.
    Pozyczylem oryginalnego tekkena 6 i zaktualizowalo mi konsole ( zmienilo sie menu i nie moge odtwarzac filmow w mp4, co jest dla mnie bardzo wazne).
    Prosze o pomoc. Moze mozna wgrac jakies oprogramowanie, czy cos.
    Dzieki.
    Aha i konwertowanie raczej nie wchodzi w gre, bo psuje jakosc i robi to kilka godzin ( xilisoft hd video converter), no chyba, ze znacie jakies dobre programy.
    Zalezy mi na tym, aby z pendiva lub plyty odtwarzac filmiki mp4.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    mp4? xbox chyba nie obsluguje tych formatów.. sciagnal ci się pewnie dash 9199.. mp4 nie otworzysz, a co do konwersji to sprobuj total video converter *możesz od razu wybrać możliwość konwersji na xbox 360*

4. ZiutekPL

ZiutekPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    po aktualizacji aby oglądać nagrania video musisz mieć konsolę podpiętą do xbox live. I wtedy będzie odtwarzać mp4. Xbox zawsze odtwarzał mp4, więc nie siej głupot dziend0bry. Podaj jeszcze kod błędu jaki Ci wywala przy próbie oglądania dla pewności

5. 50patroll

50patroll Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pokazuje mi "kod stanu: 51-COODF236".
    Nie mozna tych aktualizacji pobrac z neta i przez pendive wgrac ?

6. ZiutekPL

ZiutekPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zgadza się, to jest ten kod błędu. Musisz mieć Xbox`a podpiętego do Live, żeby oglądać swoje filmy. I niestety nie da się nic z tym zrobić.

Wczytywanie...

Poleć forum