1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z oryginalnymi grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez JodelKa, Styczeń 3, 2012.

1. JodelKa

JodelKa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z grami, a dokładnie to wkładam grę do napędu i wyskakuje mi okno z logiem Xbox 360 i jak nacisne np. A to wyskakuje mi menu. Jak nacisnę start to na dole pojawia się komunikat chyba taki " Odczytywanie danych z nośnika"i nic. Włożyłem inną grę, to samo. Włożyłem oryginalny film- działa. Mam Xboxa 360 Slim , jest nowy , ma kilka dni, gry od kolegi ORYGINALNE, pożyczyłem aby sprawdzić czy mi się będzie fajnie grało w CoD6 i Shifta. Nic więcej o tej konsoli nie wiem , zakupiona niedawno, gwarancji nie ma , ponieważ konsola została wygrana w konkursie i gwarancji nie było. Konsola jest nie przerabiana , nic nie ruszane. Pozdrawiam. Jeżeli jest już rozwiązany taki temat na forum- proszę o link, a nie odrazu zamknięcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BunkeredPeak

BunkeredPeak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podlesiec
    Może aktualizacja pomoże. Ja miałem ten sam problem w konsoli Arcade napęd nie czytał mi gier tylko filmy, czasami się zdarzało że mi odlpalała gre ale to dopiero po długim odczycie.

4. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
  5. JodelKa

JodelKa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aktualizacja jest najnowsza, testowałem łącze z xbox live i nie ma nowych aktualizacji. Podłączyłem konsolę pierwszy raz to ukazała się jakaś aktualizacja, to ja akceptowałem. dopiero teraz dostałem gry. Konsola jest z któregoś sierpnia 2011 roku :) Jutro zadzwonię do Microsoftu i zobaczymy.

6. JodelKa

JodelKa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem rozwiązany, te gry były jednak nieoryginalne, ale płyty wyglądały jak oryginały. Też te etykiety pudełek były drukowane na normalnych drukarkach, bo dziwna jakość była. Pożyczyłem naprawdę oryginalnego Undercovera od innego kolegi i śmiga, troszkę czasami przytnie bo rysa na rysie :D Dzięki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum