1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z osiągnięciami w AC: Revelations

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez okumura, Listopad 22, 2011.

1. okumura

okumura Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    1. Zalicz najwyższy poziom Hagia Sophia (wchodzę na największy kulisty najwyżej usadzony dach, wchodzę na róg i osiągnięcia nie ma :( )
    2. Ukończ wszystkie zadania związane z ładunkami. ( zadania z ładunkami? chodzi o te wybuchowe czy te skrzynki które się przenosi nad wodą ?)
    3. Zrealizuj wszystkie wyzwania związane z kredem jednej frakcji. ( kredem jednej frakcji? nie bardzo rozumiem :cool: )
    4. Zbierz wszystkie dostępne księgi. (zebrałem i nic, trzeba jeszcze te z tych sklepów ? )
    5. Odszukaj i obij Duccio. (co ? gdzie ? wtf? )

2. Lotnik421 Xbox One

3. michal158

michal158 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Musisz to zrobić w 25 sekund
    2. W dna na końcu masz zadania frakcji i masz tam "ładunki" (chyba o to chodzi)
    3. Obok ładunków są też wyzwania frakcji najemników, złodziei i cyganów
    4. Chyba chodzi też o te ze sklepów, no ale nie jestem pewny
    5. W misji z Sofią spotykasz faceta, który z nią flirtuje. To jest właśnie Duccio (dawny mąż Claudii). Nie wiem tylko czy masz go pobić jak go za pierwszym razem zobaczysz, czy po prostu jak go znajdziesz.

4. kiczo1993

kiczo1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W tych punktach mam pewne zastrzeżenia.
    1. Owszem jest takie osiągnięcie, ale tutaj chodzi o to aby dostać się do środka Hagii Sophii, aby tam wejść musisz najpierw odszukać 10 ksiąg Ishaka Paschy (czy jakoś tak), wtedy odblokuje Ci się wejście do środka.
    4. Pamiętaj również że musisz zakupić księgi w Kapadocczi(7 sekwencja)
    5. Wczytaj 4 sekwencję, część 4 Bully Achievement in Assassin's Creed: Revelations tu masz dokładną lokalizację.

5. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    1. Zalicz najwyższy poziom Hagia Sophia (wchodzę na największy kulisty najwyżej usadzony dach, wchodzę na róg i osiągnięcia nie ma. - musisz to zrobić w 25 sekund, jeśli achievement nie wyskakuje, to znaczy że się nie wyrabiasz. Znajdź ścianę Hagii, przy której jest rusztowanie, po niej wchodzi się najszybciej - achievementa dostałem za pierwszym razem.
    2. Ukończ wszystkie zadania związane z ładunkami. ( zadania z ładunkami? chodzi o te wybuchowe czy te skrzynki które się przenosi nad wodą. - zadania te są dostępne w sklepie Piri Reisa.
    3. Zrealizuj wszystkie wyzwania związane z kredem jednej frakcji. ( kredem jednej frakcji? nie bardzo rozumiem :cool: ) - np. o frakcja asasynów, wyzwania typu wezwij Deszcz Strzał 25 razy.
    4. Zbierz wszystkie dostępne księgi. (zebrałem i nic, trzeba jeszcze te z tych sklepów - tak, chodzi o te sklepowe, zarówno z Konstantynopola i z Kapadocji.
    5. Odszukaj i obij Duccio. - Duccia po raz pierwszy spotkasz podczas jednego z początkowych wspomnień Sophii, później pojawi się w grze losowo, musisz na niego trafić prędzej czy później.

6. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co do pierwszego to nikt nie ma racji. Nie chodzi o to żeby wyjść na dach w 25 s, bo to jest osobne osiagnięcie. Dopiero jak zbierzesz wsyzstkie 9 kart Ishak Pasha's koło budynku pojawi się 10 i wtedy dopiero bęziesz mugł je wykonać :)

[video]assassins creed revelations hagia sophia[/video]

7. kiczo1993

kiczo1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dokładnie tak napisałem :)

8. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Rzeczywiście, mea culpa. Nie mniej, jest achievement za wejście na szczyt Hagii Sofii w 25 sekund, jest to bodajże Asasyn-pająk.

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Muszę przyznać, jako weteran serii, że osiągnięcia w Revelations są nieźle pokręcone : / (Fakt że gram na PC, ale w UPlay są identyko osiągnięcia co na konsolach). Pare osiągnięć jest naprawdę trudnych... często synchronizacja na 100% graniczy z cudem ^^ ale co tam, będzie przynajmniej masa godzin przegrana w singlu.

10. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie zgodzę się. W porównaniu do Brotherhooda, 100% jest łatwe. Często wchodzi za pierwszym razem. Przynajmniej na konsolach (nie wiem jakie achievementy są na PC).

11. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Osiągnięcia na PC są te same co na konsoli z dokładnością 1:1, więc może Ty mi pomożesz.

- Żelazna kurtyna - Obroń idealnie kryjówkę bez użycia armaty - Jakiś pomysł jak to zrobić po ukończeniu fabuły gdy wszystkie kryjówki są obstawione przez Mistrzów? Jeśli nie to trzeba będzie powtórzyć singla do momentu pierwszego ataku...
    - Uderzenie Pioruna - Zabij 5 strażników w ciągu 5 sekund używając tylko ukrytych ostrzy - Nie mam bladego pojęcia gdzie to zrobić, żołnierze wędrują czwórkami, więc nawet zabójstwo 2x po 2 z ukrytego ostrza nic nie da, a są wśród nich zazwyczaj Janczarze a tych skurczybyków nie da się ubić ostrzem ot tak.
    - Szybkie Palce - Przeszukaj 50 martwych strażników i okradnij ich - wbiło to się Tobie bez problemu? Bo ja na PC tego za cholerę nie dostałem. A dam sobie rękę i palec serdeczny uciąć że obrabowałem dużo więcej ciał. Chociaż w necie coś wyczytałem że to da radę zrobić jak się odblokuję umiejętność u złodziei, wtedy to oni okradają zwłoki za Ciebie...
    - Taniec ze Zderzaniem - Zatruj strażników tak, żeby 10 było otrutych jednocześnie - problem jak z Uderzeniem Pioruna, gdzie tylko wrogów znaleźć? Bo jeśli chodzi o zebranie ich w kupę to nie ma problemu, bomby hukowe i po sprawie.

Dochodzą do tego wyzwania u gild, jak np zabij wroga bronią miotaną, 1/5 mam, o jaką broń chodzi? o_O Albo użyj X razy ostrza w biegu (lub haku w biegu, niestety nie pamiętam) też mam tego bardzo mało jak pamiętam... coś jeszcze dopiszę potem.

12. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jakby co to sobie już poradziłem. Tutki na youtube pomogły : )

13. sadzio_opole

sadzio_opole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    Jeśli jest ktoś chętny za zdobycie kilku aczików na multi to zapraszam GT: sadzi0
    Sam potrzebuję kilku a i chętnie pomogę uzyskać komuś, także 4 nowe z DLC do zrobienia.

14. szyna-21

szyna-21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    XBL
    Witam ja mianowicie mam problem z 1 osiągnięciem

[​IMG] Szałwia - Zbierz wszystkie dostępne książki.

najlepsze jest to że posiadam WSZYSTKIE Księgi ...

15. MrDraiger

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
  16. szyna-21

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    XBL
    tak jest ponad 300 tys. musiałem mieć na nie czy coś o kolo tej sumy

spotkał sie ktos z czyms takim :(

17. artur1990a

artur1990a Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, ja nie mogłem zdobyć dwóch achievów. Jest glitch, spowodowany najnowszą aktualizacją. Blokuje on też niekiedy osiągnięcie ze zrobieniem 30 bomb.
    Możesz poczytać o tym na forum achievements360.org, albo na trueachievements.com.

Jedyną opcją jest zdobycie tych osiągnięć offline, usuwając aktualizację i grając od początku:(

18. szyna-21

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    XBL
    No właśnie się tak zastanawiałem czy da rade jak all wyrzucę i zacznę grać od nowa, ale to muszę wyrzucić aktualizacje i wyczyścić podręczną pamięć w xbox ?

Tak nawiasem Próbował ktoś tak już ??

19. artur1990a

artur1990a Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co tam czytałem, to ludzie tak robią i achievo wpada...

20. szyna-21

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    XBL
    jakiś plus lecz to jest kilkanaście godzin gry ...

21. Garos

Garos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ja mam problem z achivmentem za księgi. Zebrałem wszystkie (te z Capadocji też) jednak trofeum nie "wskoczyło" tak samo mam z zadaniami dotyczącymi ładunków. Mam je wszystkie zrobione a i tak trofeum nie mam. Jakaś lipa. Wyczytałem gdzieś na necie że po update tak się dzieje bo są jakieś błędy. Wiecie może czy po nowym update wskoczą achivmenty

Wczytywanie...

Poleć forum