1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z osiągnięciami w Mafia II

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez w@wRzYn, Sierpień 31, 2010.

1. w@wRzYn

w@wRzYn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Otóż przeszedłem całą grę na poziomie średnim (15 chapters)
    W osiągnmięciach powinno mi się odblokować; Przejdź całą historie na poizomie średnim lub wysokim, jednakże to mi się nie odblokowało. Chciałbym przejść grę na 100% osignięć, ale nie mogę także: Zdobyć kartki na benzynę bez wywołania alarmu (nie wiem jak się zdobywa), Nie mogę rozwinąć 125 mil na h no typowo nie mogę :D I jeszcze paru ale to te są najważniejsze. AAAAA.... I mam jeszcze osiągnięcie do odblokowania: POMÓŻ NAPRAWIĆ KOBIECIE SAMOCHÓD W ROZDZIALE NIE MA JAK W DOMU. Skoro przeszedłęm wszystkei rozdziały powinienem mieć to za sobą a tu ****... :(
    Proszę o pomoc. Najlepiej kontakt gg: 7115193

2. Lotnik421 Xbox One

3. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest taki dział achievmenty. I jest taki temat Mafia Problemy i Pytania.

Btw. Z tym pomaganiem kobiecie, to misja gdy wracasz w stroju wojskowego do domu do matki, gdy juz sie wyspisz i bedzie poranek to wychodzisz z domu, idziesz w strone Joe, i wtedy po drodze zaraz obok takiego wjazdu za budynek stoi kobieta i jej mąż naprawia jej auto, czekasz az swoje pogadaja i jak on odejdzie to ty naprawiasz i juz, achievment zaliczony :)

4. pakox

pakox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Cieszyn
    Co do Zdobycia kartki na benzynę bez wywołania alarmu to gdy wejdziesz już do tego budynku przez okno musisz się kierować do piwnicy i po prostu wyłączyć alarm, a następnie okraść sejf.

5. w@wRzYn

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    aha no to przepraszam, mozna przenieś lub usunąć temat. A jak jujż odp. To miałęm taką misję, ale on ja chyba bił czy soie darł an nią ja tam doszedłęm aby go uspokoić ona podziękowała czy pcałowała nawet ale sobie poszła. A możesz mi poiwiedzieć w ktorym to rozdziale to sobie powturze tą misję może cos przeoczyłem. A I PROŹBA DLA ADMINÓW NIE UPOMINAJCIE ZA TEN TEMAT, NIE MOGŁĘM NAPRAWDE ZNALEŹĆ NIC TAKIEGO!!!
    A do jakoiego budynku> Mówisz o stacji benzynowej>? Gdzie tam niby jest piwnica :D?

6. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  7. w@wRzYn

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    DObrze. temat do zamknięcia znalazłem tamten dział achievementy. CLOSE!

Wczytywanie...

Poleć forum