1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z osiągnięciami w wwe smackdown vs raw 2008

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez michal172, Wrzesień 13, 2009.

1. michal172

michal172 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krzeszowice
    mam problem ze zrobieniem osiągnięć w wwe smackdown vs raw 2008 .W grę ne gralem spory czas ale chcialem sobie ostatnio zrobić parę osiągnięć ale żadne nie chce wpaść nie wiem czemu jestem pewny że wszystko robię dobrze bo na youtube sprawdzałem wiele razy .Czy ktoś miał taki problem czy to jednak ja coś robię zle

2. Lotnik421 Xbox One

3. boss83

boss83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pawłowice
    mi to samo jak przechodze robie wszystko mi tesh nie chcą wyskoczyc nie wiem czemu

4. michal172

michal172 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krzeszowice
    czyli coś w grze musi być skoro nie jestem jedyny ,wiek toś co trzeba zrobić żeby się to naprawiło

5. Arex962

Arex962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zagórzany
    Ponawiam mam to samo co jest grane

Wczytywanie...

Poleć forum