1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z osiągnięciem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sowa332, Wrzesień 20, 2015.

1. sowa332

sowa332 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam mały problem z osiągnięciami. Otóż w forzie horizon 2 mam przejechane wszystkie możliwe drogi oraz rozwaliłem wszystkie możliwe tabliczki, ale nie dostałem za to osiągnięcia, co mam zrobić aby to osiągnięcie się pojawiło?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A w statystykach sprawdzałeś czy aby na pewno masz wszystko rozbite i przejechane? Bo czasem na mapce nie da się znaleźć czego brakuje...ja tak wczoraj szukałam dróg, których mi brakuje i nie znalazłam 1, na szczęście podczas przejażdżki jakimś cudem trafiłam na ten kawałeczek, którego mi brakowało i osiągnięcie normalnie mi weszło bez problemu.

4. sowa332

sowa332 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W statystykach mam przejechane 315 drog i rozbite wszystkie tabliczki, a co dziwniejsze osiągnięcie z storm island odblokowalo sie normalnie

Wczytywanie...

Poleć forum