Problem z padami xbox 360

89ns

Świeżak
Świeżak
Witam Szanownych Użytkowników! Chciałbym dowiedzieć się jak rozwiązać problem, dotyczący tytułowych padów. Otóż co kilka włączeń xboxa, konsola nie wykrywa mi dżojstików. Wtedy resetuję ją kilka razy, w końcu wszystko ładnie się załącza i mogę cieszyć się grą w fifę ze znajomymi dwoma padami, bez najmniejszych problemów. Teraz natomiast, nie mogę ich uruchomić w ogóle, nie pomagają wczesniej wymienione metody. Z góry dziękuję wszystkim, którzy będą próbowali pomóc ustalić przyczynę takiego stanu rzeczy i ewentualnie pomogą rozwiązać zaistniały problem.


Z poważaniem
-89ns, wołający o pomoc.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Moduł RF do wymiany najprawdopodobniej...
 

89ns

Świeżak
Świeżak
Dopiero teraz natknąłem się na podobne wątki, niestety. Koszt w okolicach 15 zł jak czytam? Co było przyczyną? I gdzie mogę naprawić/kupić zamienną część i wymienić?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak, groszowe sprawy.
Czasem ten moduł pada ... bez przyczyny :D
Na necie są filmiki jak to wymienić, a ile w jakimś serwisie wołają to nie wiem..
 

89ns

Świeżak
Świeżak
A jak sprawdzić, czy na pewno w tym tkwi problem? Jesteś pewny, że właśnie o to chodzi? :)
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pewności nie mam... ale myślę, że to może być przyczyną.Rozumiem,że na innej konsoli pady działają prawidłowo?? ..zaczekaj ,aż ktoś jeszcze zabierze głos w tej sprawie.
 

Do góry Bottom