1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez frelson, Grudzień 13, 2013.

1. frelson

frelson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wiązowna
    Witam,
    Mam następujący problem jeśli chodzi o pady do xboxa. Mam 3 pady, wszystkie oryginalne. Konsola w wersji slim z płytą główną "Corona" i zrobionym rgh. Niezależnie jaka to gra czy Fifa czy Forza mam problem z przyciskiem czerwonym "B". Otóż nie mogę go "przytrzymać" tzn. jak go klikam wszystko reaguje prawidłowo dopiero np. przy próbie strzelenia mocniej piłki pad czyta jakby samo klikniecie nie przytrzymanie i w rezultacie mój strzał wygląda jak średniej siły podanie :uncomfortableness:. To samo mam w Forzie, jak ustawie hamulec ręczny na przycisk B to praktycznie nic się nie dzieje bo konsola nie odczytuje że trzymam ten przycisk. Warto zauważyć że mam ten problem od niedawna, wcześniej nie było problemu.

Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. frelson

frelson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wiązowna
    Zainstalowałem na nowo dashboard, sterowniki do kinecta oraz fsd 3 wszystko chodzi już bez zarzutu, temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum