Problem z padami

jacektoja

Świeżak
Świeżak
Witam,
podczas włączania konsoli i wyszukiwnia padów na konsoli zaznaczone są kontrolki góra dół, a na padach tylko górne czy to może oznaczać jakiś problem ?
Pozdrawiam,
Jacek
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
szwankuje Ci czujnik polozenia. odlacz wszystkie kable, wyjmij plyte i potrzasnij mocno konsola ;)
 

Rooness

Użytkownik
Użytkownik
W sumie to nie jest na tyle poważny problem, który wymagałby jakiejkolwiek interwencji :p Spokojnie można z tym grać...
 

jonnys

Użytkownik
Użytkownik
qmpel ma podobny problem z padem z tym ze zrywa mu polaczenie mimo pelnych baterii nie wiem czy to problem odbiornika ale co dzine na innym padzie to samo sie dzieje
 

jacektoja

Świeżak
Świeżak
qmpel ma podobny problem z padem z tym ze zrywa mu polaczenie mimo pelnych baterii nie wiem czy to problem odbiornika ale co dzine na innym padzie to samo sie dzieje
ok dzieki pomogło,
też mam problem z jednym padem że mimo nowych baterii rozłącza się połączenie. Co poradzicie ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
wloz jeszcze inne baterie.
 

soSNax

Użytkownik
Użytkownik
Ja z kolei mam czasem problem (zwlaszcza jak gram w Vikinga :p), ze nagle pad mi sie wylacza podczas akcji. Ktos o takim czyms kiedys slyszal?
 

Thundermasacre

Świeżak
Świeżak
Witam co do samoczynnego rozłączania pada odpowiedź znam. Kupiłem około tygodnia temu XboX 360 Slim i pada także mi wyłączało, okazało się że blaszka (w tym opakowaniu gdzie umieszcza się baterie) jest za głęboko, spróbujcie odgiąć ją troszkę do przodu a problem powinien być z głowy :) Leczy kolejny problem który mam to czujnik położenia. Próbowałem nią potrząchnąć jak była odłączona, podłączyłem ponownie i dalej skacze to lewa górna dioda, to prawa górna dioda. Najdziwniejsze jest to że gdy konsola leży w poziomie to wszystko jest ok. Mógłby ktoś pomóc o co w tym chodzi ?
 

Do góry Bottom