1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jacektoja, Luty 18, 2010.

1. jacektoja

jacektoja Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    podczas włączania konsoli i wyszukiwnia padów na konsoli zaznaczone są kontrolki góra dół, a na padach tylko górne czy to może oznaczać jakiś problem ?
    Pozdrawiam,
    Jacek

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    szwankuje Ci czujnik polozenia. odlacz wszystkie kable, wyjmij plyte i potrzasnij mocno konsola ;)

4. Rooness

Rooness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W sumie to nie jest na tyle poważny problem, który wymagałby jakiejkolwiek interwencji :p Spokojnie można z tym grać...

5. jonnys

jonnys Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    qmpel ma podobny problem z padem z tym ze zrywa mu polaczenie mimo pelnych baterii nie wiem czy to problem odbiornika ale co dzine na innym padzie to samo sie dzieje

6. jacektoja

jacektoja Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok dzieki pomogło,
    też mam problem z jednym padem że mimo nowych baterii rozłącza się połączenie. Co poradzicie ?

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    wloz jeszcze inne baterie.

8. soSNax

soSNax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja z kolei mam czasem problem (zwlaszcza jak gram w Vikinga :p), ze nagle pad mi sie wylacza podczas akcji. Ktos o takim czyms kiedys slyszal?

9. Thundermasacre

Thundermasacre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam co do samoczynnego rozłączania pada odpowiedź znam. Kupiłem około tygodnia temu XboX 360 Slim i pada także mi wyłączało, okazało się że blaszka (w tym opakowaniu gdzie umieszcza się baterie) jest za głęboko, spróbujcie odgiąć ją troszkę do przodu a problem powinien być z głowy :) Leczy kolejny problem który mam to czujnik położenia. Próbowałem nią potrząchnąć jak była odłączona, podłączyłem ponownie i dalej skacze to lewa górna dioda, to prawa górna dioda. Najdziwniejsze jest to że gdy konsola leży w poziomie to wszystko jest ok. Mógłby ktoś pomóc o co w tym chodzi ?

Wczytywanie...

Poleć forum