1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez borysek01, Maj 8, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. borysek01

borysek01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Wiec mam taki problem. Mam 2 pady. Jeden z bateria na 2 kreski. Drugi z 3 kreskami. No i tutaj jest problem. Wylacza mi sie co jakies 3-4 minuty pad. No i chcialbym dodac ze doookola caly czas miga (4 swiatelka) na padzie. A w xboxie sie tylko 1 pokazuje.

Pomozcie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    w Xboxie zawsze się tylko jedno pokazuje! jesli światełka na padzie migają to znaczy, że bateria się wyczerpuje, ten wskaźnik baterii działa dobrze tylko na bateriach od MS. wymień baterie to zobaczysz, że wszystko wróci do normy, pozdro

4. kopciuch

kopciuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W sumie jak Ci jeden pad chodzi a w drugim padzie migają cały czas światełka dookoła, a na Xboxie świeci się 1 zielona lampka to może wskazywać na to, że ten drugi pad po prostu nie jest zalogowany do konsoli. Spróbuj nacisnąć na konsoli guzik do logowania pada, potem na padzie ten sam i powinien się zalogować. Możliwe, że jak ten drugi pad wyłącza się co 3 minuty to jednocześnie gubi synchronizację z konsolą. Więc jak na mój gust to jest on po prostu zepsuty.

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    macie instrukcje - jesli mihaja diody na okolo w padzie to sa to salbe baterie, wskaznik w dashu jest przystasowany do akumulatorow. NIe szukajcie juz powodow nie wiadomo gdzie tylko niech kolega zmieni baterie.

6. borysek01

borysek01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Oba pady sie wylaczaly. Zmienie baterie i powiem wam o co chodzi.

7. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Suma summarum:

Wskaźnik baterii w dashu działa tylko z kitem od microsoftu.

Baterie Ci padają człowieku. Jak migają to Ci bateria siada a na xboxie 4 kreski = 4 pady podłączone, 3 = 3 pady itd...

http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/ogolny-faq-12395.html

jak dalej będziesz mieć problem to pisz do mnie otworzymy temat.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum