1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sirpiotroslaw, Grudzień 21, 2011.

1. sirpiotroslaw

sirpiotroslaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z bezprzewodowym padem do xboxa.
    Pewnego razu włożyłem do "stacji baterii" moich padów nowe baterie, które jednak nie dawały się poźniej wyjąć. Po pewnym czasie wytrząsania wyleciały. Jednak po tym zdarzeniu jeden z dwóch padów które mam nie chce się włączyć, a drugi wyłącza się podczas wibracji. Czy można jakoś naprawić ten problem, czy trzeba wymieniać pady?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gołąb1962

gołąb1962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Nie trzeba wymienić pada, Możliwe, że zepsułeś tą wstawkę na baterię lub po prostu tam ułamałeś gdzieś z boku (jak tak miałem i musiałem szkotem przyklejać)Więc jak trzymasz pada to tą podstawkę na baterie przyciśnij do siebie lub zaopatrz się w nową podstawkę do bateri (nie wiem jak dokładnie się to nazywa)cena około 20 zł.

@EDIT
    Albo są baterie słabe :)

4. darkiel

darkiel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem dokładnie taką samą sytuacje, nie pomogło nawet rozebranie pada.
    Po pewnym czasie odkryłem,że pad wyłącza się podczas wibracji tylko wtedy kiedy baterie są słabe.

Wczytywanie...

Poleć forum