1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z padem do xbox360 slim POMOŻE KTOŚ???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piotrek8627, Marzec 19, 2013.

1. piotrek8627

piotrek8627 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich wiem że ciągle zadaję jakieś pytania na temat xbox-a ale jestem od nie dawna posiadaczem tej konsoli i nie rozumiem jeszcze wszystkiego. Kupiłem x-a na allegro jedno rocznego i mam taki problem mam dwa pady jeden czarny i jeden biały, białego używam przez baterie i nie mam z nim problemu żadnego a do czarnego mam (play&charge Xbox) tzn ten przewód i akumulator ale jak włączam konsolę to ten pad nie działa włącza się dopiero po jakimś czasie ale pogram z 1,5 godzinki i znowu się wyłącza na jakieś 10,20 minut i tak w kółko, a jak przekładam koszyk do niego od tego z białego na baterie to w ogóle nie hula nie wiem na czym to polega czy może ja coś źle robię, czy coś jest popsute? bo na tym kablu powinien chyba śmigać bez najmniejszych problemów.Nie wiem czy mam kupić nowy ten przewód z akumulatorem bo ten jest popsuty, czy coś innego zrobić.Błagam niech ktoś mi wyjaśni ten temat bo czasami to na prawdę idzie się zdenerwować jak podczas meczu z koleżką dzieje się coś takiego z góry dziękuję i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. cherisher

cherisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Odp: problem z padem do xbox360 slim POMOŻE KTOŚ???

Spróbuj na zwykłych bateriach i odpowiedz będziesz znał

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

4. stephanomorales

stephanomorales Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SOPOT/TORUŃ
    Tak jak wyżej, sprawdzasz czy pad będzie chodził na zwykłych bateriach, jak będzie ok, to znaczy że wina leży po stronie kabla ładującego, albo akumulatorka

5. piotrek8627

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    NIESTETY na zwykłych bateriach także jest to samo a gdy podłączam drugie pada pod kabel to nie ma żadnego problemu nawet z akumulatorkiem tzn że chyba czas kupi nowego pada

6. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Uwalony pad. Lub gniazdo . Spytaj co z tym tego co ci to sprzedal

7. piotrek8627

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ten co sprzedał napisał że sprawdzał przed wysyłką i działało jak należy no ale niestety u mnie już tak nie było heh. Czy da się naprawić gniazdo czy jedyne rozwiązanie to kupno pada???

8. Rei 02

Rei 02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pewnie gadał tak bo chciał uniknąć kosztów, jak każdy. Możesz pochodzić po serwisach i popytać. Bo sam tej części nigdzie nie kupisz. Jeśli się okaże że koleś w serwisie chce zarobić jakieś 70-90 zł za naprawę - zainwestuj w nowego pada.

9. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    W padzie moze byc zwarcie lub niestyk ,dobry serwisant to ogarnie . Rozkrec jak umisz pokukaj moze byl zalany. Ceny uzywki od 50zl lub podroby dobrej jakosci sa czasami na forum do kupienia.

Wczytywanie...

Poleć forum