1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z padem i konsolą

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez fantomas160, Luty 15, 2009.

1. fantomas160

fantomas160 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, mam problem jak włączam konsole kółko na padzie zaczyna mrugać a na konsoli chwile mruga jak by szukało pada i po chwili sie wyłacza pad dalej mruga.. nie wiem czy to wina baterii czy moze przpadkowa zamiana pada na pad kolegi ... pomóżcie

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    zsynchronizuj na nowo pada z konsola...nacisnij na padzie ten maly przycisk okragly z przodu kolo wejscia na sluchawki i pozniej taki sam przycisk okragly na konsoli kolo wejsc na karte pamieci.....lub w odwrotnej kolejnosci

4. fantomas160

fantomas160 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki robiłem tak ale chyba w odwrotnej kolejnosci jest wszystko ok

5. p4pluto

p4pluto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kozienice
    Wymień baterie albo schynchronizuj pada z konsola ale ja radze równocześnie wziąść kliknąć przyciski

6. Kinrepok

Kinrepok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem ;[

Mam taki sam problem tyle ze probowalem synchronizowac pad na wszystkie 3 sposoby i nic konsola juz nie kreci a pad dalej mroga a poza tym pada musze wylaczac przez wyciagniecie baterii pomozcie :confused: :mad:

7. Hakerpawel

Hakerpawel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    spróbój z innymi bateriami, padem, konsolą. może po prostu pad jest uszkodzony.

Wczytywanie...

Poleć forum