1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z padem i konsolą

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez fantomas160, Luty 15, 2009.

1. fantomas160

fantomas160 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, mam problem jak włączam konsole kółko na padzie zaczyna mrugać a na konsoli chwile mruga jak by szukało pada i po chwili sie wyłacza pad dalej mruga.. nie wiem czy to wina baterii czy moze przpadkowa zamiana pada na pad kolegi ... pomóżcie

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    zsynchronizuj na nowo pada z konsola...nacisnij na padzie ten maly przycisk okragly z przodu kolo wejscia na sluchawki i pozniej taki sam przycisk okragly na konsoli kolo wejsc na karte pamieci.....lub w odwrotnej kolejnosci

4. fantomas160

fantomas160 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki robiłem tak ale chyba w odwrotnej kolejnosci jest wszystko ok

5. p4pluto

p4pluto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kozienice
    Wymień baterie albo schynchronizuj pada z konsola ale ja radze równocześnie wziąść kliknąć przyciski

6. Kinrepok

Kinrepok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem ;[

Mam taki sam problem tyle ze probowalem synchronizowac pad na wszystkie 3 sposoby i nic konsola juz nie kreci a pad dalej mroga a poza tym pada musze wylaczac przez wyciagniecie baterii pomozcie :confused: :mad:

7. Hakerpawel

Hakerpawel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    spróbój z innymi bateriami, padem, konsolą. może po prostu pad jest uszkodzony.

Wczytywanie...

Poleć forum