1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem na kabel.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GoodLikE, Listopad 17, 2013.

1. GoodLikE

GoodLikE Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Od ponad pół roku posiadam konsolę XBOX 360. W zestawie był bezprzewodowy pad. Postanowiłem dokupić Kontroler konsoli Xbox 360 do systemu Windows na kabel, aby można było grać we dwoje. Kilka dni temu pad (na kabel) rozłącza się sam. Podłączyłem go do komputera i chodzi pięknie. Przypominam, że pad bezprzewodowy chodzi bez problemu. Czy jest to wina samego kontrolera czy może całej konsoli ?
    Proszę o pomoc i z góry dziękuję !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pada kupowałeś w jakimś sklepie RTV czy może na Allegro?
    Spróbuj podłączyć do innego portu USB w konsoli, być może coś jest nie tak z którymś.

4. GoodLikE

GoodLikE Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pada kupiłem w MediaExpert. Podpinałem pod wszystkie porty USB i tak samo się dzieje :/

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spróbuj tego pada podłączyć do innej konsoli np. u kolegi, bo jeżeli na PC działa bezproblemowo to nie wykluczam, że może masz uszkodzone porty w konsoli (w co wątpię). Jeżeli na innej konsoli również będzie taki problem to spróbuj oddać pada na gwarancję.

6. Psychopatha

Psychopatha Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Możesz spróbować też podłączając go do portu USB z tyłu konsoli lub przez przedłużacz usb nawet. Wtedy będziesz wiedział, czy to rzeczywiście wina konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum