1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem - nie reaguje po włączeniu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez guziko, Lipiec 15, 2011.

1. guziko

guziko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pyrzyce
    Mam problem z oryginalnym padem do Xboxa.

Jak w temacie. Po próbie włączenia zero reakcji. To nie kwestia baterii, bo próbowałem różnych, które działają na innym padzie.
    Konsola działa bez problemu na innym padzie.

W związku z tym moje pytania...
    Co mogło się stać? Czy to wada, którą można naprawić w domu??
    Czy istnieje możliwość odesłania pada do Microsoftu i poproszeniu o wymianę? Poza tym, jak sprawdzić datę produkcji pada? Niestety nie wiem nawet dokładnie, czy to mój pad, czy któregoś z kumpli, bo często się mieszały po graniu. w związku z tym nie mam pojęcia, kiedy ten pad był kupiony. Jak długo są one na gwarancji?

POZDRAWIAM!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. Fantomx

Fantomx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    na akcesoria do xboxa masz 1 rok gwarancji także jeżeli nie jest to problem z synchronizacja a nie minął jeszcze okres gwarancji to dzwon do MS.

5. Mikesh

Mikesh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeżeli nie kupiłeś pada wraz z konsolą to szukaj paragonu za towar. moze na allegro znajdziesz date zakupu ;p

6. guziko

guziko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pyrzyce
    zsynchronizowalem juz wczesniej. Przeciez napisalem, ze w ogole nie reaguje, tj. nie wlaczaja sie lampki. A co do daty zakupu, to nie wiem, czy to pad, który mialem w zestawie z xboxem, czy dokupiony na allegro, czy któregos z moich kumpli. Na prawde nie da sie sprawdzic daty produkcji?

7. ciacin9

ciacin9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojnicz
    co za roznica czy z zestawu (jesli oba są tego samego koloru i są (bez)przewodowe)pady nie są "parowane"

Wczytywanie...

Poleć forum