1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z padem - nierówne gałki

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Mnih, Sierpień 26, 2009.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    witam, mam nowego pada i mam w nim coś takiego, że gdy kręcę lewą gałką, to ona oprócz kręcenia przesuwa się na boki, że w jednym miejscu odstęp między gałką a obudową jest duży a w innym mały, z prawą gałką mam tak samo, ale w mniejszym stopniu. wiem, że tekst jest mało zrozumiały ale naprawdę ciężko to opisać. czy to jest wada fabryczna, czy czasami tak po prostu jest?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gelu878787

gelu878787 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    moglbys jakies zdjecie dac tego :] u mnie w padzie nie ma czegos takiego i nie sadze zeby to bylo normalnie...... wiec pewnie wada fabryczna pewnie kupiles na allegro po okazyjnej cenie....

4. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    pada kupiłem od kolegi, który dopiero co kupił konsolę, on też tak miał od początku. to w bardzo małym stopniu przeszkadza w graniu, po prostu kręcąc kółka czuje się, że nie wychodzi idealny okrąg, gdyż gałka przesuwa się trochę w środku

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    a może ci palec przeskakuje albo kolega wcisnął ci podrobionego pada.

6. gelu878787

gelu878787 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    daj zdjecie jak to wyglada :] no napewno normalnie to nie jest widocznie kolega kupil pady z wada i oboje macie takie :d

7. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ale my obaj nie mamy takich padów, po prostu ja kupiłem pada od niego :) zdjęcie nic nie da, bo to trzeba zobaczyć na filmiku, inaczej nie zauważy się tego przesuwania gałki. ciężko mi to opisać, jeśli nikt nie wie o co chodzi, to trudno, jakoś sobie poradzę

Wczytywanie...

Poleć forum