1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem- "odwrócony" analog

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez lolpen, Grudzień 12, 2009.

1. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Witam
    Mój brat grał z kumplem w cod'a 5 w NZ i nagle prawa gałka się "odwróciła", czyli ruch gałki w górę= ruch kamerą w dół i na odwrót. Szperałem w ustawieniach konsoli, profilu, gry i nic. Wszystko ustawione tak jak powinno. Dodam że problem występuje tylko w cod: waw i na moim profilu :(
    Proszę o radę.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To na pewno preferencje gry. Poszukaj w opcjach sterowania "Invert Y/X axis" i zmień ustawienie.

4. Termos

Termos Guest

W pierwszej misji ( treningowej), po pierwszych oddanych strzałach wyswietliła ci się opcja zmiany ustawień analoga. Wcisnąłes widać ustawienia odwrotne. Zmień w opcjach gry, tak jak kolega wspomniał powyzej

5. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Własnie chodzi o to że ustawienia są dobrze ustawione. A tak w ogóle jak miałyby się same przestawić w trakcie gry?
    @Termos: tobie chyba chodzi o MW2, mi chodzi o WaW :p

6. Termos

Termos Guest

fakt, pomyslałem p MW2. nie sądziłem ze ktoś gra jeszcze w WaW ( moim zdaniem najsłabsza część CoD, pomijając "trójkę".)
    Zmiana ustawień OPTIONS-> LOOK INVERSION-> Disabled

7. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Dzięki, pomogło :D Właśnie przed chwilą zrobiłem 17 lvl. Nazi Zombies grając samemu :D
    A co do twojej opinii to się zgadzam, Waw jest słabe, ale Nazi Zombies w kilka osób rządzi! :D

Wczytywanie...

Poleć forum