Problem z padem. POMOCY!!!

MrZiomalus1

Użytkownik
Użytkownik
Posiadam pada do x360 przewodowego i od pewnego czasu nie dziala mi przycisk RB. Nie jest zapchany czy cos tylko trzeba wcisnac go z calej sily. Mam go oddac do naprawy ? ile to bendzie kosztowac wedlug was ?
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
na Twoim miejscu sam bym go rozebral i zobaczyl co w trawie piszczy
 

MrZiomalus1

Użytkownik
Użytkownik
Juz tak kiedys zrobilem ale wszystko bylo normalnie. Nie wiem co tam jest nie tak.
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
cos musialo sie juz wytrzec porzadnie i dlatego jest jak jest,jezeli styk nie byl jakos specjalnie zabrudzony to pozostaje raczej wymiana pada
 

fobis33

Użytkownik
Użytkownik
a tam .. pad nie jest drogi... ale przed kupnem warto pogrzebac bo moze cos jednak ruszy
 

isser98

Użytkownik
Użytkownik
Jak nie jest drogi to za sponsoruj mu teraz. I odradzam rozkręcanie i grzebanie w padzie, dla tych co mają obie lewe ręce .
 

Eagle696

Banned
Tam jest mikro switch do wymiany ,4 luty na PCB .
 

MrZiomalus1

Użytkownik
Użytkownik
A gdzie mi to moga zrobic? Mieszkam w Białymstoku jezeli kots zna adres na miejscu to super
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
ja mialem keidys to samo na padzie bezprzewodowym, RB przestalo dzialac, musialem porzadnie grzmotnac palcem zeby dzialalo. wkurzylem sie, rozkrecilem i przykleilem dwa cienkie paski tasny klejacej na guziku odpowiadajcym za RB. skrecilem i dziala poprawnie. sprobuj tylko uwazaj podczas rozkrecania na wibratorki

//EDIT

Daj znac czy pomoglo
 

Eagle696

Banned
Możesz podjąć się sam naprawy ale odpowiedni sprzęt to podstawa.
Na początek śrubokręt : TORX 10 z otworem.
Rozkręcamy pada 6 śrub widocznych i 7-ma jest w koszyku na baterie (pod kodem paskowym).
Delikatnie otwieramy obudowę , podważając zatrzaski .
Następnie wypinamy silniczki od wibracji i płytkę PCB można wyjąć.

Pamiętaj położenie wszystkich przycisków ,silniczków itd (najlepiej robić zdjęcia).

Teraz analiza co z tym mikro przełącznikiem i odpowiednie działanie (lutowanie ,podklejanie).

Na koniec dodam że złożenie pada jest 2xtrudniejsze niż rozebrania.
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym nie ryzykował.
Uzbierał trochę kasy i kupił bezprzewodowy nowy padzik ;)
 

radek1348

Użytkownik
Użytkownik
A co to za ryzyko, jak się już ciężko gra, chyba, że chcesz sprzedać, albo ci ten RB za bardzo nie przeszkadza w grze. Jak uważasz wolny wybór, ale ja bym jeszcze poszperał ;p.
 

mast3rPL

Świeżak
Świeżak
Kontroler MS biały, bezprzewodowy. w kategorii Pady (Xbox 360) na wymianę lub sprzedaż (1751) - Gametrade.pl

Tutaj kupisz najtaniej, NOWY - Stan Idealny.

W sklepach jest cena ~180zł
 

Do góry Bottom