1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem przewodowym

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez fiera24, Wrzesień 11, 2016.

1. fiera24

fiera24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Hej, kupiłem sobie pada przewodowego do X360 i kiedy go podpinam do konsoli on cały czas mruga i nieda się nic zrobić, wygląda to tak jakby bezprzewodowy wyszukiwał konsoli, dodam że w xell pad włącza się normalnie, oraz działa też pod PC. Moja konsola to Xbox 360 Falcon RGH2 najnowszy dashboard. Ktoś coś poradzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fiera24

fiera24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Bardzo wam dziękuje za pomoc. najlepsze forum o xboxie w interniecie.
    Wie chociaż ktoś z was jaka część konsoli odpowiada za rozpoznawanie padów i akcesoriów?

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Do wróżki się udaj .

Moduł RF odpowiada między innymi za pady bezprzewodowe ale czy przewodowe też ?!

5. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A przewodowe wogóle działaja na innej zasadzie, zawsze myślałem żę przewód poprostu dostarcza zasilanie, a komunikacja jest taka sama.

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wydaje mi się że gdyby tak było to po jednorazowym podłączeniu pada do konsoli (synchronizacja) można by go odłączyć i podłączyć do zasilacza sieciowego a on by dalej działał a tak nie jest w dodatku z PC musi działać po USB więc jaki sens podbijać koszta montując w nim dwa typy połączenia.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum