Problem z padem przewodowym

Velard

Użytkownik
Użytkownik
Siema. Wiem że mam już powyżej 20 postów ale nie wiedziałem gdzie to napisać. Mam taki problem. Jeszcze do wczoraj mój przewodowy pad działał. Czasami się na kilka sekund rozłączał ale chwile potem już były i taki np. z 3 razy. A teraz podłączam i się żadna dioda nie pali, xbox też nie czyta tego pada. Postanowiłem sprawdzić kabel. Miejscowo pukałem w niego i patrzyłem na diody. W kilku miejscach jak puknąłem to na pół sekundy zapaliło się zielone, ale xbox tego nie odczytał.Nawet jak wyłączyłem konsole, popukałem w to miejsce na kablu gdzie wcześniej, zapaliła się dioda na padzie a xbox się nie włączył. Czy da rade naprawić jakoś ten kabel? Jeśli tak to proszę powiedźcie jak! Z góry dzięki za pomoc.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
watpie zeby dalo rade to naprawic, tam jest duzo malych przewodow, pewnie sie polamaly, musisz kupic nowy
 

varon23

Banned
jak go rozetniesz i złączysz kabelki ( chyba się przerwały) to powinno działać , sprawdź
 

Miley

Świeżak
Świeżak
Przewodowy pad nie jest drogi, zasuwaj do sklepu.
 

varon23

Banned
ale niech najpierw spróbuje z tą naprawą kabla , a jak to nic nie da to niech kupi nowego pada
 

ΉΛV0K

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli masz taką możliwość to spróbuj naprawić, bo nie masz za wiele do stracenia - tak, jak koledzy mówią - a jak nie to kup nowego pada przewodowego bo nie są drogie. Aczkolwiek ja na twoim miejscu zainwestowałbym już w bezprzewodowego pada, ale twoja wola. ;)
 

Do góry Bottom