1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem, przycisk LB.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Kacpi, Kwiecień 29, 2009.

1. Kacpi

Kacpi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Ostatnio włączyłem Mirrors Edge, próbuję skoczyć (przycisk LB) i okazuje się, że pad mi odmawia. Jednak gdy przycisk chwilę się przytrzyma to zadziała. Ale nie jest to normalne. Dzień wcześniej pad działał sprawnie. Niestety gość od którego kupiłem Xboxa zgubił gwarancję.
    Wiecie co może być przyczyną tego błędu, jak go naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. laki19851

laki19851 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
  4. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Rozkręć i popatrz. Możliwe, że coś się w środku po prostu zblokowało. Tylko uważnie licz śrubki, bo pogubisz ;)

5. ZIomex

ZIomex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też tak myśle może kabelki sie nie stykają sprawdz

6. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    kabelki stykaja,byc moze jakis syfek sie wdarl;] ja tak mialem z psp ze musialem dluzej L przytrzymac,okazalo sie za zasyfiony jak uj ^^

7. pryiwumek

pryiwumek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ewentualnie jeżeli konsola ma mniej niz roczek zadzwoń na infolinie M$. Gwarancja obejmuje również akcesoria do konsoli :)

8. sasukepl

sasukepl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    masz zepsuty przycisk
    odbia ci on czy taki sztywny jest
    mogla wyskoczyć spręzynka badź lub coś pekło z powodu zbyt długiego katowania

9. novak512

novak512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Iława/Gdańsk
    Tak się składa że dziś odkupiłem od użytkownika z naszego forum używanego pada za 50 zł z niedziałającym przyciskiem RB (oczywiście świadomie).:p

Otóż w padzie nie ma żadnych "kabelków", a "sprężynki" są tylko w spustach. Jest tylko główna płytka drukowana i umieszczone w niej elementy SMD.:)
    Po rozkręceniu mojego pada okazało się że switch (numer 1 na obrazku) odpowiedzialny za przycisk RB ma urwaną jedną nóżkę i cały wyłamał się z metalowej obudowy (nr 3).
    Wylutowałem jego pozostałości i wlutowałem nowego switcha (nr 2) (do kupienia w praktycznie każdym sklepie elektronicznym za 1-3 zł). Dodatkowo wyczyścilem wszystkie przyciski, umyłem obudowę w wodzie i teraz pad wygląda i chodzi jak nowy.:DD

Najgorszą rzeczą jest wyregulowanie ustawienia switcha na płytce, ponieważ ma to wpływ na czułość przycisku, ale oczywiście wszystko jest do zrobienia. :D

Mam nadzieję, że komuś to pomoże i przyda się na przyszłość.

p.s. Jeżeli chodzi o problem kolegi Kacpi. Myślę że przyczyna jest podobna. Może nóżka switcha się odlutowała i dopiero przy mocnym nacisku zwiera się z płytką. Rozkręć pada i sprawdź.:D

10. Hooker

Hooker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz
    Jak mam ten sam problem ale z RB. Mozecie wstawic jakiś filmik jak to naprawić ? novak512 Proszę pomóż :)

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Przecież fotki masz co da ci filmik, jak nie potrafisz posługiwać się lutownicą.
    Kup śrubokręt, lutownicę

12. Hooker

Hooker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz
    Lutownice mam, tylko jaki śrubokręt.

Tylko chcę VIDEO TUTORIAL, by nic nie sknocić

Wczytywanie...