1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem Razer Onza Tournament Edition

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez theRav, Listopad 2, 2011.

1. theRav

theRav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łódź
    Witam.

Mam problem z padem, dokładniej: na początku w BF3, postać raz na jakiś czas zaczęła celować w dół, tak, jak bym lekko przesunął gałkę. Pomyślałem "hm, pewnie to przejaw lagów albo błąd gry, (w końcu BF3 powinien się nazywa Bugfield, ale to swoją drogą). Olałem to i powróciłem do grania w MW2, ale co dziwne okazało się że w tej grze też zaczął występować taki problem. O co może chodzić? Dodam że pad jaki posiadam to Razer Onza Tournament Edition a w MW2 nigdy mi się tak nie działo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SquintRook53298

SquintRook53298 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niewiem co się stało ale mi od czasu do czasu też się tak dzieje tylko że ja ruszyłem chaotycznie gałą i przestało.
    p.s czy przed graniem na onzie tez ci się tak działo.

4. theRav

theRav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łódź
    Nigdy mi się tak nie działo. Znalazłem rozwiązanie - jak pisałeś, przed rozgrywką jak odlicza się czas do startu chaotycznie ruszam gałkami. Podczas gry też zdarzy mi się poruszać gałkami we wszystkie strony. A tak swoja drogą - nie powiem, pad kilka razy mi "upadł". I dzięki temu wciśnięcie lewej gałki odpowiadającej za sprint chodzi lżej co skutkuje większym komfortem gry, bo fabrycznie onza ma ciężkie do wciśnięcia te gałki.

Wczytywanie...

Poleć forum