1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem, rozłączanie, miganie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Michaleq, Marzec 12, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Michaleq

Michaleq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Przeczytałem kilka wątków na ten temat i zrobiłem co było napisane.

Problem polega na tym, że ostatnimi czasy gdy gram w Battlefield'a 3 pad rozłącza się z konsolą i dzieje się tak około 2 razy na 5 minut. Czasami też światełka przy logo Xbox'a świecą na ukos tz. 1 i 4, 3 i 2. Próbowałem zmienić baterię na nowe Energizer albo Duracell, ale i to nie pomaga. Bawiłem się też z tą małą blaszką z tyłu 'pudełka' na baterie, ale i to nie pomogło. Co najdziwniejsze pad rozłącza się tylko przy tej grze, a przy innych tylko raz, może dwa na 5h gry.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    hm.... ja tak mialem w GTA IV kiedy strzelalem z shotguna , ale zmiana bateri pomogla .

@EDIT : Spróbuj docisnąć klapkę od baterii i trzymaj tak przez te 5 min i zobacz czy się rozlączy .

4. jondro25

jondro25 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    miałem podobny problem tylko że mnie się tak działo jak grałem w pure.Pomogło włączenie wyszukiwania na xboxie i na padzie,poczekaj jak się xbox znajdzie pada i to powinno pomóc

5. dommal4

dommal4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    ja tak miałem z nowym padem i po 2, 3 tygodniach nawet z nowymi bateriami się wyłączał ale wyciągnąłem baterie i trochę wyciągnąłem (wydłużyłem) sprężynki w padzie i pomogło. Z drugim padem też tak miałem

6. doronio

doronio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Amsterdam/Opole
    odciągnij blaszke gdzie "-" baterii winny się z nią stykać

7. Michaleq

Michaleq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie, zrobiłem wszystko o czym mówiliście + wymieniłem baterie na mocniejsze.
    Pomogło, dziękuje.

Temat do zamknięcia.

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum