1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem ( Slim )

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Neithell, Czerwiec 13, 2011.

1. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Witam, pisze z pewnym problemem z zacinającym się padem. Wszystko jest okej do czasu, gdy nie włączą się wibracje ( np. przy przejeżdżającym czołgu w BC 2 itp. ), wtedy pad działa normalnie, ale wibracje się tak jakby 'zacinają' i mimo, że czołgu już dawno nie ma, to pad dalej mi wibruję w dłoni. Spróbowałem oczywiście wyłączyć pada, ale ku mojemu zdziwieniu, albo nie da się tego zrobić, albo po wyłączeniu i ponownym włączeniu, pad nie może połączyć się z konsolą ... Wymieniałem parokrotnie baterię i nic to nie dało. Dodam tylko, że pad NIE miał absolutnie żadnych upadków z wysokości mimo, że mam go od sierpnia 2010 roku. Konsola to Slim 250g.

@down - Wiem, że to jest jakiś sposób, ale pad nie ma żadnych przejść, jest jak nowy, więc co może powodować ów problem ? Poza tym, dałem za niego jakieś 135 zł, więc dlaczego mam pozbyć się teraz w nim wibracji ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. RajdeN

RajdeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rojca
    moze poprostu wylacz wibracje?

4. ostrymiglanc

ostrymiglanc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ELBLĄG
    na pady jest 12 miesiecy gwarancji od daty zakupu wiec mozesz go wyslac na serwis

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    prawdopodobnie jakies zwarcie na wibratorkach, pad na gwarancje wyslij

Wczytywanie...

Poleć forum