1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem. Spalone (?) dwa przyciski ??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Centek, Październik 25, 2010.

1. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.
    Mam mały problem. Podłączyłem dziś pada do ładowania i kontrolka ładowania na kablu się nie zaświeciła, co mnie bardzo zdziwiło. Odłączyłem i podłączyłem znowu ale dalej to samo. Teraz okazało się, że przyciski xbox guide i start nie działają. Pad działa TYLKO z kablem ponieważ przycisk start nie działa i nie da się włączyć pada.
    Wiecie może co się stało, że spaliło ( ? ) mi te dwa przyciski ?
    Reszta przycisków działa bez problemu.

PS: Jak podłączam pada do konsoli to lampki wokoło przycisku xbox guide się świecą (znaczy się jedna, górna lewa) a jak podłączę do kompa to nic się nie dzieje.

Pomóżcie jakoś...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    jak masz miernik to sprawdź jakie napięcie daje ładowarka, bo nie wierze żeby 4,2V czy jakie ona daje tam napięcie spaliło ci przyciski.

4. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Niestety miernika nie mam. Pad jeszcze dziś rano działał. Słaby był więc podłączyłem do ładowania z kompa (USB w kompie bo konsola była wyłączona) no i ładowarka się nie świeciła. Pad działa tylko z kablem ale xbox guide i start nie działają w żaden sposób. Dla mnie to też dzwine bo na takich sprzętach albo pali się wszystko albo najczęściej NIC. Tak niskie napięcie nie mogło nic zrobić. Ale dlaczego te przyciski nie działają?

Rozkręciłem pada (i tak nie miał gwarancji) i rozkręconego podłączyłem do konsoli ale dalej jest to samo. Próbowałem naciskać przyciski z tą gumką od wewnątrz i bez niej, nic to nie dało. Ścieżki na płycie głównej są całe i nic nie śmierdzi spalenizną (za to czuje, że ładowarka do pada śmierdzi jakby się spaliła a jednak łączy lecz dioda na niej się nie świeci) Wszystko działa oprócz tych dwóch przycisków.
    A wiadomo, że bez nich się pada nie włączy bez kabla.

5. wroona

wroona Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomacja procesor w padzie czy po włączeniu nierobi się ciepły. Jeśli tak To kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum