1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem xbox 360 pod PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez traczu120, Lipiec 1, 2016.

1. traczu120

traczu120 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Udało mi się wyżebrać od siostry bezprzewodowego pada od x360. W porywie szaleństwa, w celu podpięcia go pod pc (Win 10 x64), zakupiłem kabel z allegro "play & charge". Po podpięciu dzieją się następujące rzeczy:
    1. System sam instaluje go jako Pad x360 podpięty za pomocą kabla play and charge (brzmi dobrze nie?)
    2. W menadżerze sprzętu poza w/w padem pojawia się "Nieznane urządzenie"
    3. Po sprawdzeniu pada w grze/emulatorze x360/systemowych kontrolerach gier nie ma nawet śladu po moim padzie.
    Próbowałem doinstalować do tego "nieznanego urządzenia" sterownik z listy od urządzeń peryferyjnych xbox'a zarówno sterownik p&c jak i po prostu kontroler x360, jednakże bezskutecznie.
    Dodam tylko że logo od xboxa świeci po naciśnięciu go, więc przynajmniej o zasilaniu mogę stwierdzić że jest. :)
    Czy ma ktoś może pomysł jak tą sprawę rozwiązać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Do pc albo pad na kablu albo odbiornik bezprzewodowy, kabel który masz jest tylko do ładowania.

small551 lubi to.
  4. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Amen

5. metman

metman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ja mam jakiegoś pada przewodowego ze sklepu gamestop, kupionego za jakies marne pieniadze (10 euro chyba), podłączyłem pod laptopa z win 8.1 i śmiga.. w awet nie wiedziałem, że jest opcja podłączenia tego pod kompa dopóki nie przeczytałem twojego postu z problemem. Wypróbowałem na jakiejś starej gierce Super Mario :) gitas jak dla mnie bo nie lubie za bardzo mojej klawiatury i myszki do gier :D

Wczytywanie...

Poleć forum