Problem z padem XBOX One S

EvilDead6

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witajcie.

Sprawa wygląda tak, że zakupiłem pada w x-komie z 2 tyg temu ,,S'' na allegro, trafił mi się trefny, to mi go wymienili na nówkę po tygodniu oczekiwań, dzisiaj to miało miejsce.
To znaczy, takie dostali ode mnie informacje :p że trefny mi się trafił. A tak naprawdę to lewa gałka mi chrupnęła i zaczęła przeskakiwać, po dosłownie 2h grania.
Ale bez problemu przyjęli moja reklamacje :)

I jakie było moje zdziwienie, gdy po dosłownie 30 min grania, na nówce sztuce klawisz ,,A'' szlak trafił i przy okazji mnie...
Masakra, że takie buble wypuszczają. Co oni ich nie testują, czy co?
I teraz mam do was pytanko, czy da się coś zrobić z nieodbijającym klawiszem ,,A'' raz na kilka kliknięć nie odbija , bez rozkręcania pada ...

Może jednak da się jakoś to naprawić samemu?
Jakieś rady?
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Reklamacja i tyle :D
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
yyyy WD-40? :D
 

EvilDead6

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
ehh, tak też myślałem że nie da się nic zrobić...
A może... jakbym ponapie***lał w niego, to cuś się poprzestawia... i zacznie pięknie działać. Ehh pomarzyć zawsze można.

Zapewne znów szykuje się tyd bez grania..
Ale na szczęście pozostaje netflix :)
 
Ostatnia edycja:

Machu1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ścierają wam się te rowki na gałce pada ? Po miesiącu korzystania z lewej gałki całkiem mi się starły te rowki. Teraz gałka jest strasznie śliska i często ześlizguje mi się palec. To jest norma w tych padach ?
 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kuleczka hyhyhy dobre :D
Machu1 nie to raczej nie jest normalne. Ale ja mam to samo. Kierownica w samochodzie tez mi się w ch.... ściera. Chyba szorstkie łapy :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Machu1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
http://allegro.pl/gumki-nakladki-silikonowe-pad-ps3-ps4-xbox-360-one-i6516157236.html

korzysta ktoś z takich gumek? Potrzebuje opinii jak się na tym gra.
 

Kratos S3

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam takie tylko zielone w sumie są spoko ale tez dosyć szybko się wycierają te wypustki czyli później są już gładkie.Groszowa sprawa ale zawsze chronią orginały przed wytarciem .
 

Machu1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Oryginały mi się juz wytarły ;D
 

Caremoon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wam też pad od Xbox One S wydaje dźwięk w postaci "skwierczenia" w środku tak jakby zwarcie? Jest to dobrze słyszalne jak przyłoży się pada do ucha.
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Korzystam z takich od paru lat. Jeszcze na x360 grałem, świetna sprawa i żaden się nie wytarł. A wcześniej to analogii parę razy wymieniałem. Teraz od nowości pozakładałem na wszystkie pady. Na AliExpress dałem 0,94$ za 10szt.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja osobiście nie lubię żadnych nakładek. Świetnym rozwiązaniem jest http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5913077135

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom