1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem Xbox One

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Michał Przybysz, Wrzesień 25, 2015.

1. Michał Przybysz

Michał Przybysz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa, Polska
    Kupiłem dzisiaj pada do xbox one z tej aukcji na allegro http://allegro.pl/xbox-one-kontroler-bezprzewodowy-s2v-00003-wawa-i5628778564.html. Problem związany jest z przyciskiem xbox. Działa on tylko przy podłączeniu pada przez usb bez baterii. Natomiast po włożeniu baterii pada nie da się włączyć przyciskiem xbox. Baterie na pewno sprawne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1232
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może to prozaiczne pytanie a parowałeś pada z konsolą ? Teoretycznie po podłączeniu pada kablem do konsoli sam się powinien parować.

4. Michał Przybysz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa, Polska
    Tak. Kiedy zobaczyłem, że pad nie włącza się z bateriami bez połączenia usb podłączyłem go do konsoli. Pad włączył się i w tym momencie wszystkie przyciski działały. Kiedy odłączyłem kabel usb pad nadal był włączony a wszystkie przyciski oprócz xbox działały. Mogłem go nawet sparować bezprzewodowo, ale i to nie pomogło.

5. krzys1190

Polubienia:
    1232
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zaktualizuj go jeszcze, to jest w ustawienia > akcesoria dokładnie nie pamiętam, jak to nic nie da to sprawdź na innych bateriach, jeżeli to nic nie dało moim zdaniem ten pad jest felerny.

6. Michał Przybysz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa, Polska
  7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ale parowanie na czym innym polega. Nie na podłączaniu kabla do pada i do konsoli, tylko na padzie masz taki przycisk parowania ))) taka kuleczka między przyciskami RB i LB. Przycisk parowania na konsoli jest po lewej stronie napędu (nad wejściem USB) Wciskasz równocześnie ten przycisk na padzie i na konsoli. Powinno sparować bez problemu. Sprawdź i powiedz.

8. Michał Przybysz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa, Polska
    Wiem na czym polega parowanie i dokładnie tak zrobiłem. Wydaje mi się, że gdyby nawet nie był sparowany to i tak sam pad powinien się włączyć przy użyciu przycisku xbox. Tak się jednak nie dzieje.

9. kuleczka91

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to pad jest chyba walnięty, bo na stronie Microsoftu też tak pisze.

"Uwaga Jeśli kontroler ma połączenie, gdy jest używany kabel USB, ale traci połączenie po odłączeniu tego kabla (występuje dwu- lub trzysekundowe opóźnienie po odłączeniu kabla), podłącz go ponownie i zobacz, czy jest dostępna aktualizacja kontrolera. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, zobacz sekcję Upewnij się, że oprogramowanie kontrolera jest aktualne poniżej.

Jeśli oprogramowanie kontrolera jest aktualne, a kontroler traci połączenie w przypadku używania kabla USB, oznacza to, że kontroler wymaga wymiany."

10. Michał Przybysz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa, Polska
    Ok. Na szczęście mogę wymienić pada. Jeśli to nie będzie problem to poproszę o link do cytowanego tekstu. Pokażę go sprzedawcy.

11. kuleczka91

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  12. krzys1190

Polubienia:
    1232
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie trzeba, jak masz kabel to podpinasz i po chwili odpinasz a pad jest sparowany automatycznie.

Wczytywanie...

Poleć forum