1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GrubSon427, Lipiec 31, 2013.

1. GrubSon427

GrubSon427 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Starachowice
    Witam. :)
    Ostatnio zakupiłem pada od Xbox'a 360, wraz z kontrolerem do PC'ta. Wygląda to tak:

http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/34/27/71/25/3427712565

Wszystko działa ładnie, można bez przeszkód grać, ale nie wiem jak się go wyłącza (powinno się wyłączać tak jak włączać, przycisk Xbox na środku). Czytałem na innych forach, że się nie da. Kolega za to wyłącza wyjmowaniem baterii. Więc kolej na moje pytanie: Czy nic się nie stanie, gdy będę wyłączał pada przez wyjęcie "zbiornika" z bateriami (pad bezprzewodowy)? Drugie pytanie... Czy jest jakaś możliwość wyłączenia tego pada, prócz wyjęcia baterii?

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Pad sam się wyłącza po jakimś czasie gdy widzi że konsola również jest wyłączona. Jeżeli chcesz szybciej to metoda z bateriami jak najbardziej się sprawdza i nie spowoduje uszkodzenia sprzętu.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Przytrzymać logo xboxa i będzie opcja wyłącz konsolę, a pod nią wyłącz kontroler ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

5. GrubSon427

GrubSon427 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Starachowice
    Troszkę mnie nie zrozumieliście... Pada używam na PC'cie za pomocą kontrolera, więc nie wiem czy może "widzieć", iż konsola jest wyłączona. :C

6. piter157

piter157 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ale jeżeli zostawisz pada bez ruchu to po kilku minutach sam się wyłączy albo wyjmij baterie:smile:

7. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wyjmowanie baterii nie jest idealnym pomysłem, ponieważ szybko wyrobimy tackę na baterie i będzie się nam podczas grania wyłączał. Lepiej jest go odłożyć i sam się wyłączy jak kolega wyżej napisał.

Wczytywanie...

Poleć forum