1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem!!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PeeROeSTeO, Wrzesień 16, 2009.

1. PeeROeSTeO

PeeROeSTeO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czę100chowa__WŁÓKNIARZ!!!
    Panowie problem jest tego typu iż w moim padzie jeden z przycisków a mianowicie LB przestał działać. Ponieważ nie posiadam gwarancji (z wiadomych powodów) nie mogę oddać go na gwarancję (i tak nie jestem pewien czy tak można). Czytałem gdzieś że dzwoniąc do M$ można w jakiś tam sposób otrzymać nowego pada. Jeżeli tak się da to proszę o pomoc. Z góry dzięki. pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jeśli chodzi ci o to że masz przerobioną konsole to i tak możesz wysłać pada na gware bo nie musisz wysyłać całej konsoli tylko pada:)

4. PeeROeSTeO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ale co wyśle im samego pada na karteczce napisze "zreperujcie bo się zepsuł, Dzięki"??

5. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie zadzwoń do nich pogadaj co i jak a potem będziesz musiał wysłać samego pada nie razem z konsolą. Zresztą to jest też sposób na tego darmowego pada tylko w tedy nie wysyła się swojego. Nie wiem czy ten sposób jeszcze działa ale na pewno na gwarę nie musisz wysyłać pada z konsolą tylko samego pada.

6. PeeROeSTeO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    THX temat uważam za zamknięty.

7. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    nie wysylasz żadnego pada,poprostu dzwonisz i
    Ci wysylaja,ja czekalem 11 dni... a dostalem kilka tygodni temu więc śmialo dzwoń!

8. akakuk

akakuk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    ja już dostałem tak 2 pady. Miałem 2 konsole i za każdym razem zgłosiłem usterkę analoga.
    Pierwszego pada dostałem po 6 dniach. Wczoraj zadzwoniłem z drugim i dziś już przyszedł mail, że nowy pad jest w drodze :] Śmiało dzwoń i rejestruj konsolę na swoje nazwisko. Wcześniej wejdź tylko na stronę https://service.xbox.com/servicehome.aspx?mkt=pl-pl i kliknij ''rejestracja'', bo w czasie rozmowy mogą Cię na nią odesłać z miejsca. Dopiero po zarejestrowaniu spróbuj połączyć się z konsultantem i oby trafił Ci się Czech tak jak mi za 1. razem :D

9. brazil

brazil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dla formalności i potomnych napiszę jeszcze:

Tu jest PROCEDURA SERWISOWA

A tu poczytasz o tym jak dostać pada od M$ oraz o obsłudze gwarancji na akcesoria POCZYTAJ

10. PeeROeSTeO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    zadzwonilem pad już do mnie leci:D:D:D szkoda że mój pierwszy naprawdę się zepsuł bo miałbym już dwa:D a nawiasen mówiąc nie wie ktoś z was jak otworzyć to ustrojstwo bo śrubki już zwalczyłem ale nie mogę go otworzyć??

Wczytywanie...

Poleć forum