1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Padem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Tomek14PL, Lipiec 6, 2008.

1. Tomek14PL

Tomek14PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak w temacie mam problem z padem. Niewiem co sie dzieje ale gdy gralem w Bad Company problem wystąpił po raz pierwszy mianowicie w momencie wystrzalu np. z czolgu pad sie wylacza, oczywiscie pisze aby podlaczyc pada. Po ponownym wlaczenie zaczynają migac na zmiane swiatelka na padzie 1 z 4 i 2 z 3. Najpierw myślałem ze to wina bateri ale wymiana nic niedała, nastepnie wylaczylem wibracje w grze troche sie poprawiło bo w momecie wystrzału i wybuchów nieprzerywa gry ale swiatelka dalej migają. Co to moze znaczyc? ??? :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. sOrOwEczkA

sOrOwEczkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Problem z Padem

Wyslij pada do M$ niech ci przysla nowego ;)

4. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Nie musisz im wysylac pada,zglaszasz,ze ten sie pieprzy i przysylaja Ci nowego.

5. asq1994

asq1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ale muisi jeszcze opisać problem z zepsutym padem.

6. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

No i co? Jak sie to ma do tej calej gadki? Powie co jest nie tak i juz,odczeka tydzien,dwa i nowiusienki pad przyjdzie mu poczta. Niczego do nich wysylac nie musi.

7. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

ten sam problem miałem z GRiD pad po prostu sam sie wyłancał i to niebyła wina bateri... więc wziełem z drugiego pada ten cały pojemniczek od bateri i podmieniłem i ten problem sam znikł... niewiem czemu tak było i troche śmieszne że po wymianie pojemniczków błąd znikł

8. piasek94

piasek94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ten sam problem mam z padem gdy gram w fife wystarczy ze trafie w poprzeczke lub słupek a pad sie wyłacza i pisze by podłaczyć kontroler i tak za kazdym razem :(

9. Tharwynn

Tharwynn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Piekary Slaskie
    TO wina baterii tez tak mialem teraz kupuje tylko duracel i wylaczam wibracje. I dziala normalnie bo jak kupujesz baterie nie alkaiczne z bazaru po 1zl sztuka to sie nie dziw

Wczytywanie...

Poleć forum