1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez nick99, Styczeń 12, 2010.

1. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W niedziele spadł mi z biurka pad. Tak nieszcześliwie, że ten przycisk co jest nad lewym trigerem,a konkretnie LB tak jakby się wcisnął i nie odskakuje spowrotem. Wogóle nie stawia oporu i nie ma tego charakterystycznego dźwięku kliknięcia. Niby można nim grać, ale jest to sporo utrudnione. Wydaje mi się, że mogło coś tam się przesunąć (może jakaś sprężynka ). I właśnie nie wiem czy da się to samemu naprawić. Miał już może ktoś tak, albo wie czym najlepiej rozkręcić pad (bo nie mam takiego klucza jakie są te śrubki)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  4. nick99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No dobra....

Rozkręciłem pada, popatrzyłem tam, ale nic dziwnego nie było. Złożyłem spowroten i niby troche lepiej, bo nie jest już taki zapadnięty, ale nadal trzeba mocniej wciskać LB. Może miał ktoś z was już coś takiego i mógłby poradzić.

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    spróbuj porównać wygląd tego mechanizmu z prawym bumpem, może zauważysz jakieś różnice

6. nick99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Porównywałem. Ale nie widać żadnej róznicy. Nie widać żeby było coś ułamane, ani nic.

7. szkodnik

szkodnik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spróbuj rozebrać pada jeszcze raz i zobacz czy switch pod tym przyciskiem jest prosty czy nie wykrzywił się lekko do tyłu naciśnij go ręcznie i zobacz czy jest to klikniecie. Zobacz też czy element w przycisku który naciska na switch się nie ułamał czy też wykrzywił

8. nick99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wszystko ładnie chodzi, dopóki nie przykręce tej górnej cześćci. Tak to wszystko ładnie i elegancko chodzi. Już sam nie wiem co z tym może być.

Wczytywanie...

Poleć forum