Problem z padem

toreto

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Mam taki problem, czasem się dzieje tak jakby lewy analog blokował się, tzn jak energicznie cisnę 2x w lewo jakby się blokował i np. w gta4 kieruje się cały czas w lewo. Zgłaszać takie coś do M$? Konsola jest z stycznia 2009, jeszcze nie rejestrowana, po zarejestrowaniu będzie ten rok gwarancji na akcesoria?Z góry dzięki za odpowiedzi
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym najpierw napisał do nich maila, czy w ogóle by to przyjęli.

Btw. Dołączę się do tematu żeby nie śmiecić podobnymi topicami.
Czy konieczne jest rejestrowanie konsoli? Gdzie i jak to się robi w ogóle?
 

toreto

Użytkownik
Użytkownik
Zapomniałem dopisać ze konsole kupiłem już od kogoś używana, niestety bez paragonu. Bardzo kiepsko wygląda sytuacja?
 

swiniolak

Użytkownik
Użytkownik
bez paragonu policza ci gwarancje od daty produkcji czyli jak pisales styczen 2009, znaczy to ze wg ms twoja gwarancja na akcesoria sie juz skonczyla. Mozesz oczywiscie sprobowac im to zglosic ale na twoim miejscu na zbyt wiele bym nie liczyl.
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj przeczyścić pada
 

toreto

Użytkownik
Użytkownik
też myślałem o tym, ale zrobię to po telefonie do M$. Niech by jakimś cudem udało się na gwarancji, to będzie widać ślady ingerencji, tzn patrząc po śrubkach. Są dość charakterystyczne.
 

swiniolak

Użytkownik
Użytkownik
zgadza sie srubki nie dosyc ze sa to torx'y to jeszcze maja taki maly bolec na srodku i albo mozna odkrecic je uzywajac wkretaka dopasowanego do takich wkretow, albo zwyklym torxem wylamujac uprzednio ten bolec co napewno zostawi slad. W razie jakby nie chcieli ci przyjac konsoli zawsze mozesz poprosic kogos np ze znajomych zeby uzyczyli ci paragonu na swoja konsole. Oni gwarancji nie straca a tobie pomoga ;] pzdr
 

Do góry Bottom