1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Padem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dawi901d, Maj 29, 2010.

1. dawi901d

dawi901d Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie ponieważ mam pada i jak proboje go podlaczyc to wogle nie raguje.
    Swieci sie ciagle ikona xboxa . Pad na innej konsoli działał. Bo miałem 2 Arcade i Na tamtej działał a na tej nie

2. Lotnik421 Xbox One

3. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    w takim razie coś z konsolą nie tak, masz moze drugiego pada żeby na 100% wykluczyc zepsucie pada?

4. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Pewnie nie zsynchronizowałeś pada. Naciśnij przycisk synchronizacji u góry na padzie i po lewej od przycisku włączania na konsoli.

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dokładnie zrób to a następnym razem czytaj instrukcję tam naprawdę jest wiele informacji .

6. dawi901d

dawi901d Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    okej pad działa . Dzieki za pomoc :D

Wczytywanie...

Poleć forum