1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 4TH3HORD3, Sierpień 10, 2010.

1. 4TH3HORD3

4TH3HORD3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na początek chciałbym się z Wami przywitać :) X360 kupiłem wczoraj i uważam to za świetny wybór.

A teraz do rzeczy. Kupiłem X360 slim z 250 GB. W zestawie był jeden czarny pad, dokupiłem drugiego (oryginalny, nowy, biały). Problem z tym że on nie działa. Czarny bez problemu wyszukuje X360, natomiast białemu cały czas mruga przycisk Xbox Guide i zachowuje się tak jak by nie mógł "wykryć" konsoli. W skrócie - zdaje mi się że pad nie jest zgodny z Xboxem. Pomożecie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wolus

Wolus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pleszew
    Przy padzie znajdziesz guzik koło wejścia do kabla ładującego. Przy konsoli jest także guzik w okolicach wejścia na kartę (nad włącznikiem). Włączasz pada i wciskasz oba te przyciski naraz i chwile trzymasz :)

4. 4TH3HORD3

4TH3HORD3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki wielkie, już zaczynał mnie szlag trafiać :D pzdr

Wczytywanie...

Poleć forum