1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z padem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez patryk147369, Sierpień 22, 2010.

1. patryk147369

patryk147369 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wlozylem baterie nowe baterie i nie chce sie wlaczyc kombinowalem juz zeby docisnac ta pokrywe z bateriami i nic :/ wie ktos co to moze byc? dzieki z gory.

wtf wlozylem drugie baterie i niby dziala co jest baterie sa prawie nowe duracell plus wiec napewno sie nie wyczerpaly maja 2 dni dopiero

2. Lotnik421 Xbox One

3. WiczeJ

WiczeJ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wadliwy Pad? Coś z konsolą? Jeśli masz gwarancję, to najlepiej podbić do Microsoftu

4. patryk147369

patryk147369 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie no pad dzialal juz ponad miesiac bez problemu teraz sie jakos to zrobilo ;/ nie wiem co jest na starych bateriach dziala a na tych duracell plus nie chce juz a dzialal normalnie juz na nich 2 dnim bez problemu

5. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Najlepiej kup akumulatorki :D

6. Maggicco

Maggicco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    WiczeJ to jak się jemu konsola zakurzy to też ma "podbić" do Microsoftu, bo jakoś dziwnie zmieniła kolor? (do autora) Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, jak na innych bateriach normalnie chodzi, to znaczy, że z tamtymi jest coś nie tak i nie ma co panikować.

7. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    duracell to jakiś szajs ja osobiście mam akumulatorki ale kiedy jeszcze kupowałem baterie to były to energizer trzymały jakiś tydzień (bez wibracji)

8. Always69

Always69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiesz co duracell plus to są jedne z lepszych baterii… może miałeś jakąś wadliwą serię lub kupiłeś na wpół wyczerpane.
    Kup zwykłe duracell 2sztuki ok. 5zł mi trzymają z 2-3 tygodnie przy naprawę długim graniu.

9. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak naprawdę to najlepsze są akumulatorki. Można zawsze naładować. Raz kupisz i masz spokój. To nawet taniej wyjdzie. Kiedy nie grasz, ładujesz. Można też użyć zestawu ''Graj i Ładuj''. Najwyraźniej kupiłeś wadliwą serie. Ja takich baterii nie używam. Mam akumulatorki i jestem zadowolony.

Wczytywanie...

Poleć forum