Problem z padem

choke

Świeżak
Świeżak
Witam,

Mam taki problem, otóż mam 2 pady jeden dostałem wraz z konsolą ( Elite Fat ) a drugi dokupiłem. Ten dokupiony był bardzo ale to bardzo sporadycznie używany. Jednak ostatnio się to zmieniło bo postanowiłem przejsc ARMY OF TWO, lecz pad się ciągle rozłącza i ponownie automatycznie załącza nawet jak leży nieruszany. Po prostu w grze wyświetla się komunikat podłącz pada a na padzie pierścień miga co jest irytujące, dodam że baterie są markowe ( Panasonic 2100 mAh ) zresztą pad z kompletu działa na tych samych poprawnie. Stąd moje pytanie jaka może być przyczyna i możliwe rozwiązanie
 

djaku22

Użytkownik
Użytkownik
może pora wymienić baterie ? ;p
 

_PlamKa_

Użytkownik
Użytkownik
możesz mieć co z połączeniem pada z konsolą , tylko serwis
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdź czy klapka od baterii nie jest obruszana, albo dobrze dociśnięta. Może wewnątrz te sprężynki coś nie stykają.
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdź tą sprężynkę może zardzewiała, wyczyść spirytusem. Ja tak miałem z mp3 pomogło :D
 
Sprawdź klapkę
 

choke

Świeżak
Świeżak
Mam taki preparat " Kontakt " ale nie wiem czy jest sens go używać bo nie widzę ognisk korozji, klapka wydaje się solidnie trzymać przekładałem z czarnego pada i to samo. Co do baterii czarny pad się na nich nie rozłącz, biały tak więc to chyba nie wina baterii. Może źle sparowałem pad z X-em kurcze jak zaniosę do Media to zaś 14 dni roboczych z głowy.
 

Do góry Bottom