1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez damian7154, Styczeń 20, 2011.

1. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Pierwszy problem:
    Mam 2 pady. Ten pierwszy mój, drugi dla gości, jak ktoś wpadnie pograć. W moim nagle zaczęły co jakiś czas migać zielone diodki na padzie, i po 3 sekundach była znów jedna po lewej stronie. Pomyślałem, że baterie. Włożyłem te od drugiego pada i jest OK. Czy to ten powód?

Drugi, poważniejszy problem. Gram sobie wczoraj w GTA IV, wchodzę do kafejki i zauważyłem, że kursor sam bardzo lekko idzie w lewo. Po ustabilizowaniu gałki jest ok. Wyszedłem, odchyliłem leciutko lewą gałkę w lewo, Niko chodzi w lewo. Po ustabilizowaniu gałki jest OK. Na drugim padzie nie ma tego problemu. Czy może mój pad jest tak bardzo wyeksploatowany, że tak się dzieje? Grać się da, bez problemu, ale to trochę denerwuje. Pewnie przez robienie uników w EA MMA się wyrobiła ta lewa gałka. Konsolę mam od 24.12.2010 czyli niecały miesiąc.

Muszę oddawać na gwarancje? Jeśli w ostateczności tak, to ile bym musiał czekać na nowego? Czy nie lepiej grać na razie na tym, a zamówić nowego?

Wczytywanie...

Poleć forum