1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ObiWan, Marzec 26, 2008.

1. ObiWan

ObiWan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam ;)

Xbox'a Arcade mam od kilku dni, a od wczoraj zauwazylem, ze podczas grania w gry przestaje dzialac pad - wyskakuje na tv napis Podlacz ponownie kontroler... Najczesciej blad wystepuje gdy uzywam przyciskow RB i RT (czasem LT i LB) i jest to denerwujace, bo akurat mam misje gdzie musze postrzelac, a strzelanie mam na RT i ciagle ten pad siada :/ Jedyna mozliwosc wlaczenia pada to przytrzymanie srodkowego X na padzie (control key czy jakos tak).
    Gdy juz podlacze spowrotem i klikne odrazu przycisk RB, RT, LT lub LB to pad znowu traci polaczenie i znowu wyskakuje napis zebym podlaczyl pada... Musze poczekac kilka sekund, i znowu moge grac na kilka min... Czego to moze byc wina ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
  4. xyz

xyz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Problem z padem.

Kup nowe baterie :) najlepiej Duracell. Lub tak jak spike mowil zadzwon do microshitu to dostaniesz nowego pada :)

5. ObiWan

ObiWan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Ta, tyle ze ja tego drugiego pada chcialem wlasnie wykorzystac na gre z bratem jakbym dostal, a tu pad sie zepsul ;(

Nie ma jakiegos innego rozwiazania ? Jutro postaram sie kupic baterie, mam andzieje ze pomoze.

6. Mariusz512

Mariusz512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Bateria w padzie sie rozladowała ... Mi tez pad sie wyłacza jak jest słaba bateria.

7. basa

basa Guest

Obiwan a sprawdzales w menu konsoli na wskazniku stanu baterii ile pokazuje ci kresek ? Przy dwoch juz moga sie dziac takie rzeczy zwlaszcza na niemarkowych bateriach. Najlepiej uzywac porzadne Varta , Energizer i jak przedmowca polecil Duracell.

8. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

A te baterie , ktore sa dodane z padem do x'a mozna swobodnie ladowac w ladowareczce?

9. Piri001

Piri001 Guest

Nie . To sa baterie alkaliczne a nie akumulatorki .

10. ObiWan

ObiWan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Ok dzieki za odpowiedzi, jutro lece po jakies porzadne duracelle, a narazie naprawilem (chwilowo pewnie) wylaczylem wibracje w padzie :p
    Moglby ktos podac cene duracellow?

11. xyz

xyz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Cena za 2 baterie nie przekroczy 4-5 zl

12. Pedro28

Pedro28 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

tez mnialem ten problem, sprobuj podgac blaszki.tylko z wyczuciem! zebys nie polamal.

13. ObiWan

ObiWan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

dobra dzieki wszystkim ;)

rozwiazanie : duracell .

14. karol191

karol191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Duracell najlepsze i najdluzsze dzialajace bateria :D Kpuj zawsze te baterie.

15. basa

basa Guest

Albo lepiej zainwestuj , Duracelki sa drogie jak przeliczysz koszt to taniej wyjdzie kupic se ladowarke z akumulatorkami. Ja ostatnio wydalem 70 zeta na fajna ladowareczke laduje akumulatorki w 2 godziny (2szt) lub 4 godziny (4szt) w komplecie dostajesz 4 baterie AA 2600mAh z wylaczonymi wibracjami mozna na nich grac do 30 godzin wiec opcja jest bardzo fajne nie wydajesz na baterie nie musisz kupowac na zapas jakby ci sie skonczyly wieczorem a kioski byly zamkniete by kupic nowe :) Poprstu ladujesz wszystkie 4 i masz na zmiane jak jedne sie wyczerpia grasz drugimi :> Ja wybralem taka opcje i mysle ze 70 zl po kilku miesiacach sie zwroci.

16. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

POST SKASOWANY Z POWODU MOJEGO CHAMSTWA ;D Postanawiam sie poprawic ;)

17. karol191

karol191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ojej spokojnie :eek: gosc se napisal nowy temat i mozna go wykasowac i niebedzie szumu ( niewiem moze ten facet jest jakis nie ten tegest).I niema co wyzywac ja niektore 'uczucia' zachowuje dla siebie.

18. ObiWan

ObiWan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

debilstwo ? w takim razie twoj post nazwe idiotyzmem poniewaz mialem inne baterie, tylko jakies niemarkowe... kreski byly na full, a ten problem i tak wystepowal

19. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

POST SKASOWANY Z POWODU MOJEGO CHAMSTWA ;D Postanawiam sie poprawic ;)

20. basa

basa Guest

Realizer i tu sie mylisz , markowe baterie od nie markowych roznia sie wieloma czynnikami , przedweszystkim tym ze te "niemarkowe" w wiekszosci nie potrafia trzymac stalego napiecia i to moze byc powod problemu opisanego w tym temacie. Nie wspomne tez o roznicach typu bateri alkaicznych AA, AAA (nie mowie tu o akumultorkach) ktore roznia sie ogniwami (typ C , typ D) a takze roznicami napiec od 1.3 do 1.5V. Dla przykladu sprobuj wlozyc zwykle baterie do np aparatu cyfrowego dobrej marki np na moim Olympusie jak wloze jakies baterie z Tesco to nawet sie nie wlaczy , i tak jest z wieloma urzadzeniami ktore nawet sie nie odpala na slabej jakosci bateriach - tak wiec podsumowujac uwazam ze wymowka obronila swoja teze :) nie kazdy sie orientuje jak duze sa roznice w bateriach , a sa duze (zazwyczaj kupujemy szity do pilota czy zagara na sciane i takie starczaja ale do lepszego sprzetu ktory wymaga pojemnosci bateri przynajmniej 2600 mhA kupujmy Energizer , Duracell ). Pozdro.

Wczytywanie...

Poleć forum