1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Haxite, Lipiec 19, 2011.

1. Haxite

Haxite Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, przeczytałem pełno tematów na różnych forach (tu też) jak podłączyć drugiego bezprzewodowego pada do Xboxa 360(Slim).Wiem, że trzeba go zsynchronizować z konsolą itd.Dziś kupiłem nowego oryginalnego czarnego pada.Problem polega na tym ze jak go włączam to te diody mi ciągle migają (4paski w okół znaku Xboxa).Próbowałem 10min różnych sposobów i nic mi nie działa.Nawet jak wyłącze Xboxa to te diody mi dalej w padzie migają. Sprawdzałem na 2 kompletach baterii, a jak przytrzymuje ten przycisk do synchronizacji to nagle robi się jeden zielony pasek i lata w kółko, po chwili znów mi cztery paski migają.Nie wiem o co chodzi. Jak myślicie Pad jest uszkodzony, czy jednak coś źle robię.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    przcisk synchronizacji w padzie i w konsoli musisz naciskac. Wlacz x pudlo wlacz nowego pada przycisnij synchronizacje w padzie i pozniej w x pudle

4. Haxite

Haxite Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie tak też robiłem (nawet kilka razy).Może zrobię filmik by to lepiej wam przedstawić.Bez różnicy czy w konsoli jest płyta, czy drugi pad jest włączony? Chociaż tak też próbowałem, że bez płyty, z offline drugim padem (akty desperacji...)

5. Wojtek230492

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    a masz kogos znajomego ktory ma xboxa to bys sprawdzil czy u niego dziala.

6. Haxite

Haxite Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie nie mam, ale zanim tu napisałem przesiedziałem ze 2h na różnych próbach i do czytując kolejne tematy o podobnym wątku.Może jednak ten filmik zrobię? Do Reklamacji nie chce od razu dawać bo pad z Allegro. Oryginalny itd. na 100% jest sprawdzałem.http://allegro.pl/oryginalny-bezprzewodowy-pad-xbox-360-wersja-slim-i1704938119.html.Jest w ogóle możliwa taka usterka, że pad nie chce się zsynchronizować?

7. Wojtek230492

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    moze byc jaks wada oddaj na gwarancje

8. Haxite

Haxite Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wymienili mi na nowy :cool:, tamten był uszkodzony.

Wczytywanie...

Poleć forum