1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Arek910, Marzec 1, 2012.

1. Arek910

Arek910 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Dzisiaj zakupiłem Xbox'a i pobawiłem się chwile pad'em, później zacząłem grać w Fifę i usłyszałem jak lewy analog "piszczy", "skwierczy". Gdy poruszam go na południowy wschód wszystko jest ok, ale jak wraca do normalnej pozycji to właśnie wydaję ten dźwięk. Odsyłać do sklepu czy może to się jakoś wyrobi czy coś w tym stylu? Chciałem dodać, że analog chodzi swobodnie tak jak prawy, tylko ten denerwujący dźwięk :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Można docisnąć ewentualnie trochę wyciągnąć analog, może to pomoże.

4. Arek910

Arek910 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Też tak mam i od około 3-4 miesięcy użytkowania się nie wyrobił. Ja się przyzwyczaiłem, ale jak Ciebie to denerwuje to możesz wymienić

Wczytywanie...

Poleć forum