1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez konradstw, Marzec 5, 2012.

1. konradstw

konradstw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szydłowiec
    Witam! Pragnę przedstawić wam sytuację w jakiej znalazł się mój pad. Gdy grałem jakieś 2 miesiące temu, w AC:R mój pad, a konkretnie lewy analog zaczął się dziwnie zachowywać. Dokładniej to "zacinała się postać" gdy chciałem iść do góry, poruszanie się po menu "do góry" także nie chodziło płynnie. Za każdym razem należało poruszać analogiem trochę mocniej i jakoś zaczął działać. Ostatnio jednak to rozwiązanie przestało przynosić rezultaty. Analog "łapie" już praktycznie raz na 10-20 machnięć do góry. W każdą inną stronę działa idealnie, bez zarzutu. Nawet kierowany pod takim kątem \ lub / chodzi poprawnie lecz skierowany ku górze nie łapie.
    Pad nie jest na gwarancji, lutować nie potrafię. Wie ktoś czy mogę sam to naprawić? Może wystarczy otworzyć go i przeczyścić? Mogę to zrobić bez użycia klucza TORX 8? Pozdrawiam i liczę na jakąś pomoc i wskazówki od was ; ]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xzychu

Xzychu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może być zakurzony w środku, jak masz go od niedawna to ta opcja odpada. Jak nie ma luzów to jest duża szansa że coś z tego jeszcze będzie :p

4. konradstw

konradstw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szydłowiec
    No pad ma 3 lata, ale jakoś bardzo dużo używany nie był. Mam drugi, biały, który jest bardziej zjechany i działa poprawnie, na tym jeszcze analogi chodzą nie najgorzej czyt. prawie jak nowe. Patrząc pod RB LB czy nawet triggery to są one bardzooo ukużone od srodka. Próbuje właśnie rozebrać pada TORXem tym samym którego używa się do odkręcania obudowy. Lecz śrubka znajdująca się pod wejściem na baterie, i te 2 na dole pada na samym dole są tak wklęśle umiejscowione, że również nie chcą się tym kluczem odkręcić.

Wczytywanie...

Poleć forum