1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Simo, Kwiecień 1, 2012.

1. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Witam, mój pad ma już nieco ponad 2 lata no i już sam nie trzyma poziomu ani pionu w grze tzn że jak puszcze gałki to albo lekko kręci w wprawo albo do góry jest to dosyć uciążliwe np w NFS bo auto samo mi zjeżdza na bok a jak próbuje wyprostować przy 250 km/h to wiadomo zaczyna mną rzucać i wypadam.

I pytanie czy wystarczy wymienić te grzybki bo są one do kupienia na allegro czy problem będzie tkwił głębiej w tym mechaniźmie ?? Narazie nie mogę zobaczć jak to wygląda w środku bo nie mam takiego śrubokręta tzn. mam torxa ale bez dziurki a ta śrubka ma taki cypel że zwykły torx nie wejdzie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nalu

nalu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kujawsko-Pomorskie
    Hej! Moim zdaniem problem tkwi w elektronice analoga, a nie w samej nakładce.

Co do torksa, musiałbyś nabyć takie z otworami. To standard. Komplet kosztuje ok. 40 zł - to tak informacyjnie.

Podsumowując, nie wydaje mi się, żeby naprawa opłacała się. Nowego pada możesz już kupić za jakieś 70 zł.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

4. Młody Raperek

Młody Raperek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli masz lutownice i potrafisz lutować to możesz sam wymienić cały ten mechanizm lub oba (koszt jednego to ok 15zł) tylko musisz mieć torx-a żeby otworzyć pada , na allegro ok 10zł .

Wczytywanie...

Poleć forum