1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem....

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mic1225, Lipiec 17, 2009.

1. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Witam. Mam problem z swoim padem. Ale nie jest to problem techniczny lecz wizualny. Na tych wypukłościach pada pojawiły się plamy których wodą nie mogłem usunąć więc wziąłem zmywacz do paznokci wszystko zmyłem itp. Na drugi dzień gram patrze a od portu pojawiają czarne place. Moim zdaniem zeszła farba bezbarwna, co teraz zrobić? rozkręcić go i pomalowac?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MLG GromoX

MLG GromoX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tak to bywa jak się przekombinuje... Olej Kujawski, WD-40, Spirytus? NO WAY!

BTW Dlaczego zakładasz nowego posta? Przecież można smiało kontynuować juz rozpoczęty (sam go zakładałeś i domyślam się że chodzi o tego samego pada).
    Na Twoim miejscu bym zmył tylko powierzchownie, bez rozkręcania.

EDIT pomyliłem nicki, złudnie podobne

4. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Oto chodzi że zeszła chyba farba bezbarwna no i juz nie wiem co robic...

5. kooler

kooler Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyrzuć xboxa przez okno i kup PS3.

6. p4pluto

p4pluto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kozienice
    Rozkręć go i pomaluj spreyem albo farbą . A jak jest na gwaranciji to powiedz że się stało coś z nim i masz nowego ..

Wczytywanie...

Poleć forum