1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z padem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wendix, Maj 17, 2012.

1. wendix

wendix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam taki drobny problem z padem o tusz w prawym analogu nie działa mi ten kliker. Moje pytanie brzmi czy wystarczy tylko wymienienie tego grzybka czy to coś bardziej poważnego ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rozwalaka1920R

Rozwalaka1920R Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam nie lepiej byloby kupic ci nowego pada? Jezeli ci grzybek nie klika mozliwezl,ze moglo sie cos oderwac od grzybka. Kolega mial to samo...gdy go otwodzylismy to nic tam takiego nie bylo..Wiec radze ci kup sobie nowego pada!

4. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    najpierw go rozbierz i zobacz o co chodzi bo koszt naprawy może wyjść parę złoty a dopiero potem myśl nad kupnem nowego pada

5. kmes.serwis

kmes.serwis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak masz możliwość to rozkręć pada zobacz co jest grane. W większości przypadków widać usterki (w padach). Jeśli mocno męczysz kontroler to wiesz czego się spodziewać. Sprawne rączki dobra lutownica i pad będzie śmigał jak nowy. Ewentualnie wymień analoga.

Wczytywanie...

Poleć forum