1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Pamiecia na Karcie 256MB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zwk kubus, Luty 8, 2011.

1. zwk kubus

zwk kubus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witam. Gralem jakis czas na LIVE. co chwile pobieralo mi jakies aktualizacje. Od niedawna nie mam internetu na xboxie i w zasadzie mam tylko karte 256mb. Co sie okazalo mam tylko 20mb wolnego miejsca na niej, choc z save gier jest maxymalnie 10mega. Gdzie sie podzialo reszta 200mb? chce zagrac w nową fife pisze ze mam brak miejsa na karcie, a nie mam juz co usówać bo wszystko skasowalem oprucz save kilku gier. PROSZE O POMOC CO MAM ZROBIC.

Prosze o pomoc dostałem kilka nowych gier, karte mam 256, z zapieci SAVE GIER jest 10mb, profile gracza 3mb, a gdzie sie podziała reszta pamieci karty? gdy chce w co pograc pisze "BRAK WYSTARCZAJACEJ ILOSCI WOLNEGO MIEJSCA", a ja nie mam juz co usówać... Prosze o pomocc z góry dziękuje.
    ps. xbox 360 ARCADE zakupiony rok temu, z kartą pamieci

Opcja "Edit" się kłania /BaX

2. Lotnik421 Xbox One

3. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    może na memorce zainstalowała się ta aktualizacja

4. soul

soul Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Sprawdź jeszcze czy nie masz żadnych zdjęć, motywów itp. Gdyby i tak było za mało miejsca to najlepszym rozwiązaniem jest zakup dysku twardego albo ewentualnie można savy zapisywać na pendrivie

5. zwk kubus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    A wiec usunelem wszystkie save,i zbedne profile zostawilem jeden, i mam tylko 30mb wolnego miejsac. Nigdzie niema ze jest cos zapelnione. jak mam usunac te aktualizacje ktore nie wiem nawet gdzie sie zapisaly, na karcie pisze 256mb a jest teraz na niej 30mb... gdzie reszta pamieci... pomocy.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak wybierasz pamięć to masz opcje Y, tam skasujesz avatary

7. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Było coś takiego, że sie wklepywało kombinacje przycisków po której można było usunąć aktualizacje, lecz nie pamiętam jaką, musisz poszukać. Jednak polecam dysk lub pendrive bo problem będzie się powtarzał. Miałem to samo.

8. zwk kubus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Czy moge skopiowac z tej karty save i profil mój, na pendriwe 10gb, wyciagnac karte i grac na samym pendrive z starymi save i profilem? bo juz mnie denerwuje ta karta, a pendrive to kwestia kilku złotych teraz wiec zakupil bym taki pendrive... a i czy na takim pendrive moge tez zainstalowac gre?czy instalowac gry mozna tylko i wylacznie na dysku?

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Poczytaj forum ? jeżeli nie wiesz jak to zrobić to zapraszam: http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/jak-uzywac-szukajki-poradnik-51677.html

Wczytywanie...

Poleć forum