1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z pamięcią RAM w komputerze

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez VxMateoxV, Wrzesień 22, 2012.

1. VxMateoxV

VxMateoxV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam problem z pamięcią RAM w komputerze. Ostatnio upadł mi Windows i postanowiłem go przeinstalować. Miałem 1GB Ram, po instalacji zrobiło mi się 512MB. Mam 2 kości po 512MB każda. Próbowałem je poprzekładać ale nic to nie dało. Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. speed980

speed980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Glowno
    Spróbuj włożyć jedną odpal a potem wyjmij i włóż drugą.Tak sprawdzisz czy obie są dobre.Jeśli tak to być może w biosie masz ustawione żeby karta graficzna adresowała sobie 512 MB.

4. VxMateoxV

VxMateoxV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobiłem tak jak napisałeś. Włożyłem po jednej i obydwie działają. A w biosie co sprawdzić i zmienić? Bo za bardzo się nie znam na tym.

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Przenoszę do działu PC.

6. speed980

speed980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Glowno
    To zależy jaką masz płytę główną.Parametr ten może się nazywać np.GRAPHIC APERATURE SIZE.

Wczytywanie...

Poleć forum