1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z paszportem internetowym.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez czolgistazmoskwy, Listopad 9, 2013.

1. czolgistazmoskwy

czolgistazmoskwy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WITAM WSZYSTKICH!
    W lipcu kupiłem Xboxa 360 i dokupiłem pada ,w gratisie był 3 miesięczny gold (nie używałem).
    Przez ten czas grałem z komputerem ale teraz wyszła 14;stka.
    Jak wpisać paszport i gdzie(mam oryginalny kod)
    PROSZĘ O POMOC!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    1. Wejdź na dowolny mecz online i zostaniesz poproszony o wpisanie kodu.
    2. Na padzie wciskasz ten srodkowy przycisk pojawia Ci się przewodnik jedziesz w lewo i gdzies tam masz funkcje ,,zrealizuj kod"
    Jeżeli te sposoby nie zadziałają no to:
    3. Online pass w grach EA zostały zniesione - po wykupieniu subskrybcji GOLD prośba o wpisanie kodu zostanie pominięta i będziecie mogli normalnie grać.

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Naciśnij logo X'a na padzie, potem wybierz pierwszą zakładkę i masz tam "Wymień kod", wejdź w to, wpisz kod i masz golda.

Wczytywanie...

Poleć forum