Problem z patchowaniem Dragon Age

papiez4

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Posiadam xboxa z przeróbką iXtreme 1.51. Nagrywając wcześniej gry patchowałem je za pomocą X360.Wav3.Disabler do wave 3 i wszystko chodziło poprawnie. Dostałem niedawno bana i ściągnąłem grę Dragon.Age.Origins.PAL.PL.XBOX360-SKAZA, po czym spaczowałem ją właśnie tym programem na wave 3 bo wiem, że jest ona w wersji wave4. Po włożeniu do napędu pojawia się logo xboxa i nic się nie dzieje. Następną płytę spatchowałem 360WavesPatcher i dalej to samo. W końcu spróbowałem abgx360 i sposobem opisanym na forum i także to nic nie dało. Nie wiem czy to wina obrazu czy może ja coś źle robię ale zależy mi na tej grze a także boję się, że inne gry wave 4 też nie bedą działać. Proszę o pomoc :( Oto log z przerobionego obrazu za pomoca abgx360 :
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
gra ma wave 3 wiec powinna chodzic na 1.51
jak nie chodzi to znaczy ze masz 1.5
innego wytłumaczenia nie ma
 

papiez4

Użytkownik
Użytkownik
Napewno mam 1.51 bo patchowałem inne gry wave 3 a 1.5 ma wave 2, ale spróbuje może jednak coś to da. Dziękuję za pomoc
 

Diuran

Użytkownik
Użytkownik
ja mam ix 1.51 sciaglem gre od skazy z ww.ufs.pl, da;początek, tak ze coś musisz źle robić, ja patchowalem 360wavespatcher, a czasami po spatchowaniu nie sprawdzasz jeszcze obrazu abgx??, jeśli tak to błąd on spowrotem robi wave 4
 

HunterPL

Banned
SKAZA <- wiele ludzi narzekało że to wadliwe obrazy trzeba być na bieżąco
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
SKAZA <- wiele ludzi narzekało że to wadliwe obrazy trzeba być na bieżąco
Jakie wadliwe? Jedyny prawdziwy uploader gier w wersji PL... Jakoś znajomym gierki działają jego... On akurat jest sprawdzonym uploaderem. Do tego ja jak grałem na kopiach też nie miałem problemów z jego grami... Of course może się czasem coś zdarzyć bo nie bronię go ;)
 

nowas89

Użytkownik
Użytkownik
mialem 2 obrazy skazy z naszego downloadu i zadna nie działała, lecz znalazłem 100% działającą
 

gecko84

Świeżak
Świeżak
Też miałem tą wersje, nagrałem jak zawsze i ****... nie widzi płyty :/
 

papiez4

Użytkownik
Użytkownik
Na zamieszczonym logu, który dałem u góry wszystkie testy są OK tylko jest verification failed. Może mi ktoś powiedzieć o co w tym chodzi i czy właśnie przez to gra może nie działać ??
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Przeczytałbyś temat o błędach ABGX360 to byś wiedział, że jest to błąd taki, że gry nie ma w bazie danych - jest to normalne w grach PL + nie jest to groźne
 

claudii

Użytkownik
Użytkownik
szczerze mówiąc mam to samo, spaczowane na wawe 3 i nie smiga, cod:mw2 przerobione na wawe 3 działa więc coś jest nie tak z tym obrazem chyba :/
 

karpiu19

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
kurde ja tej gry tez nie potrafie nagrac ;/
 

papiez4

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj nagrałem gre The Saboteur z pewnego źródła spatchowałem do wave 3 i też nie działa co robić ??
 

Fennixs

Użytkownik
Użytkownik
spróbuj może przez active.iso
 

marcinhome

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ppf-o-matic3 ?? mi działa po zastosowaniu tegoż, a mam CHYBA 1.51
 

Do góry Bottom