1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z patchowaniem gier.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chomick32, Sierpień 27, 2010.

1. chomick32

chomick32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam problem z grą RDR, mianowicie ma ona WAVE4, a ja nie wiem na jaki WAVE mam ją spatchować, ponieważ nie wiem jaki mam iXtreme :p. Próbowałem już na WAVE2, oraz bez patchowania, i straciłem już dwie Verbatimki.
    Powiem tylko że starsze gry tj. Far Cry2 Grid itp. chodzą na WAVE2 (tylko nie wiem czy były patchowane), i działają bez najmniejszego problemu.
    Z góry dzięki za pomoc.

PS. Czytałem przyklejony - http://xboxforum.pl/oprogramowania-...ox-360-z-wave-i-z-grami-z-xbox-1-a-63156.html ale dalej nie wiem.

Wczytywanie...

Poleć forum